مسئولان از اشراف‌گرایی و اسراف دوری کنند

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا گفت: باید روحیه خدمتگزاری و دوری از اشرافی‌گری و اسراف در معاونان و مسئولان بیشتر شود و بیش از گذشته وقت خود را صرف خدمتگزاری به مردم کنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری روز یکشنبه در دومین گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا به اعطاء و ارتقاء درجه برخی فرماندهان در ناجا اشاره کرد و افزود: باید گام‌های مستحکم‌تری برای نزدیک شدن به خداوند و شهادت بردارید. افرادی که مفتخر به ارتقاء درجه می شوند نشان از شایستگی، جایگاه و عملکرد مطلوب آن ها دارد؛ از این رو افرادی که درجه آنها ارتقاء می یابد باید در مقابل خداوند و مردم پاسخگو باشند.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: افرادی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال خدمتگزاری و مدیریت هستند به فرموده فرماندهی معظم کل قوا باید از مسائلی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدشه وارد می کنند پرهیز کنند.

وی افزود: باید بدانید که بار مسئولیت شما در زندگی شخصی و سازمانی بیشتر شده است؛ باید وقت بیشتری برای ناجا خدمت رسانی و اجرای مطلوب ماموریت ها بگذارید.

سردار اشتری تصریح کرد: باید این ارتقاء درجه باعث رشد، پیشرفت در امورات شود و اثرات مطلوب آن را در آینده ببینید؛ ایستایی به هیچ عنوان قابل قبول نیست باید هر روز تلاش و ابتکارات نسبت به روز گذشته بیشتر شود در غیر این صورت  خسران و پسرفت را به دنبال خواهد داشت.

دومین گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا با حضور سردار حسین اشتری؛ فرمانده نیروی انتظامی به صورتی ویدئو کنفرانسی در ۴۰ نقطه از کشور در حال برگزاری است.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha