۱۰ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۰۴
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 84422503
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آقامیرزایی:‌با راهبرد موفقیت به رشته قایقرانی آمدم

تهران- ایرنا- ملی‌پوش قایقرانی آب‌های آرام با اشاره به آمادگی ذهنی و بدنی خود برای حضور در المپیک، گفت: از روزی که وارد رشته قایقرانی شدم راهبردم بر موفقیت و کسب افتخار برای ایران اسلامی بود و برای رسیدن به آن تلاش خواهم کرد.

«علی آقامیرزایی» ملی‌پوش قایقرانی آب‌های آرام ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: فردا صبح (دوشنبه) در نخستین تجربه المپیکی به آب خواهم زد و امیدوارم بتوانیم نتیجه لازم و قابل قبولی در این دوره از بازی‌ها کسب کنم. البته رقابت در بازی‌های المپیک آسان نیست و برای این کار باید آمادگی ذهنی و بدنی لازم را داشته باشم. من در گروه دوم رقابت‌ها با پاروزنانی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، آرژانتین، مجارستان و روسیه مسابقه دارم.

او در تشریح راهبرد خود افزود: هر ورزشکاری برای خود پیش از اعزام یک راهبرد ویژه دارد و راهبرد من در المپیک صعود به فینال گروه  A است. من از زمانی که به قایقرانی گام گذاشتم با دید قهرمانی و موفقیت به این رشته آمدم و تلاش خواهم کرد تا در سطح جهانی و آسیایی موفق باشم. المپیک کارزار سختی است و رسیدن به سکو در آن آسان نیست. 

ملی‌پوش قایقرانی ایران با اشاره به برنامه‌های فدراسیون و کادر فنی گفت: بعد از کسب سهمیه در مسابقات آسیایی تایلند، هفت هفته فشرده و منظم برنامه تمرینی داشتم و کادر فنی تمام دستورالعمل‌های لازم را برای موفقیت من در توکیو طراحی کرد. ایرج اقلیمی سرمربی من، تمرینات را در ۲ بخش ذهنی و جسمی در دستور کار قرار داد و اکنون نیز شرایط لازم را برای حضور در این اوردگاه دارم. از لحاظ ذهنی نیز آماده هستم و این می‌تواند برای صعود به مراحل بعدی به من کمک کند.

آقامیرزایی در تشریح برنامه‌های زندگی قهرمانی عنوان کرد: نمی‌خواهم بلند پروازی کنم اما راهبردم بر موفقیت است و برای حضور در المپیک ۲۰۲۴  پاریس برنامه دارم. بعد از المپیک مسابقات جهانی دانمارک است و از آن به بعد باید برای بازی‌های آسیایی هانگژو  برنامه ریزی کنم. 

به گزارش ایرنا، علی آقامیرزایی روز دوشنبه ساعت ۶:۵۵ دقیقه در گروه دوم رقابت‌های قایقرانی آب‌های آرام به مصاف حریفان خود می‌رود. این رقابت‌ها در روز سه‌شنبه نیز ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha