کنکور سراسری ۱۴۰۰ نفرات برگزیده خود را شناخت

تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور، اسامی نفرات برگزیده کنکور سراسری ۱۴۰۰ در پنج گروه آزمایشی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، اسامی نفرات برگزیده کنکور سراسری ۱۴۰۰ در پنج گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان های خارجی و هنر در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

همچنین نتیجه اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۰ دقایقی قبل در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام شد.

این نتیجه در قالب کارنامه در دسترس داوطلبان قرار گرفته است.

با احتساب پذیرش با آزمون و بی آزمون سال ۱۴۰۰ تعداد یک میلیون و ۹۰ هزار نفر پذیرفته می شوند.

زمان آغاز فرایند انتخاب رشته نیز به زودی از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، آزمون سراسری ۱۴۰۰ در روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه با رقابت بیش از یک میلیون و ۱۹۴ هزار داوطلب برگزار شد.

برگزیدگان رشته ریاضی و فنی 

رتبه اول : محمد پیام تائبی از تهران
رتبه دوم : محمدشایان شعبانی از رفسنجان 
رتبه سوم : محمد اسماعیلی از اراک 
رتبه چهارم : پارسا نوروزی نژاد از سبزوار 
رتبه پنجم : امیرمهدی میقانی از اراک 
رتبه ششم : ترانه خسروجردی از مشهد 
رتبه هفتم : محمدجواد احمدپور از اصفهان 
رتبه هشتم : محمدحسن جعفرآباد از تهران 
رتبه نهم : ماهان بیهقی از تهران 
رتبه دهم :‌ دانیال غریب از مشهد 

برگزیدگان رشته علوم تجربی

رتبه اول :‌ نیما ابوالحسنی از تبریز
رتبه دوم : پارسا فتحی از اردبیل 
رتبه سوم : عرفان کرپه از بندرترکمن 
رتبه چهارم : آیناز مارالی از جلفا 
رتبه پنجم : حسن قیم از اهواز 
رتبه ششم : آرین آور از تهران 
رتبه هفتم : باربد محمدی از سقز 
رتبه هشتم : محمدحسن فلاحت از اهواز 
رتبه نهم : آوا فاضلی از اصفهان 
رتبه دهم : نگین سرلک از تهران 
 

برگزیدگان رشته علوم انسانی
رتبه اول : امیرمهدی زلفی از ابهر 
رتبه دوم : جواد عبدیانی از شمیرانات
رتبه سوم: محمدجواد مهدیان از شاهین شهر و میمه / امیرحسین جلالی از یزد 
رتبه چهارم : -------
رتبه پنجم : امیرمحمد باقری کرگشه از تهران 
رتبه ششم: حسین ملکی پور از نیشابور 

رتبه هفتم: سحر محمدی از زنجان ‌

رتبه هشتم : سیدمحمدعلی شهرستانی از شمیرانات 
رتبه نهم : دانیال دولت شاهی از تهران 
رتبه دهم :  امیرمحمد سلیمانی از تهران 

برگزیدگان رشته هنر 

رتبه اول : سید سپهر فرندی از زنجان 
رتبه دوم : بهنود امیری از کرج 
رتبه سوم : پریا الستی از تهران 
رتبه چهارم : می سا شفیع پورفومنی از رشت 
رتبه پنجم : پروشا یوسف سیاه بندی از تهران 
 

برگزیدگان رشته زبان های خارجی 

رتبه اول : امیرحسین زرندی از خوی 
رتبه دوم : سحر درودگر از تربیت حیدریه 
رتبه سوم :‌ آرتین معتبری از تهران 

رتبه چهارم : ---------
رتبه پنجم : دانیان منتظری از اصفهان / امیرحسن جعفرآباد از تهران / سیدمحمدصادق سیدهاشمی ریزی از کرج

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha