۲۳ مجتمع خدمات رفاهی در استان قزوین احداث می‌شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: ۲۳ مجتمع خدمات رفاهی در استان احداث می‌شود که براساس پیش بینی‌ها تا پایان سال جاری ۹ مورد آنها به بهره برداری می‌رسد.

جواد حق لطفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون ۳۳ مجتمع خدمات رفاهی با مجموع ۵۷۳ هزار متر مربع در حال ارایه خدمات به شهروندان و مسافران بین راهی در استان هستند و در عین حال نیز این مجموعه‌ها توانسته‌اند یک هزار و ۱۳۰ فرصت شغلی مستقیم را نیز در منطقه فراهم کنند.

به گفته این مسوول، مجتمع‌های خدمات رفاهی در حال احداث این استان نیز مساحتی بالغ بر ۷۰۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع از اراضی استان را به خود اختصاص داده‌اند.  

حق لطفی با اشاره به موقعیت ژئوپلتیکی و استراتژیکی استان قزوین و همچنین واقع شدن در مسیر ارتباطی چند استان کشور به پایتخت، تصریح کرد: این مساله باعث شد تا همه ساله شاهد حجم تردد بسیار بالای ترافیکی در سطح جاده ‌های ارتباطی استان باشیم و در این راه سیاست اصلی سازمان راهداری نیز بر بسترسازی لازم برای سفرهای ایمن، ارزان و سریع برای مردم قرار گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اضافه کرد: در این رابطه، احداث مجتمع‌های خدمات رفاهی در حاشیه راه برای خدمات رسانی بهتر به مردم طی چند سال گذشته در دستور کار جدی این سازمان در سطح کشور و استان‌های مختلف قرار گرفته و در استان قزوین نیز در همین راستا اقدامات خوب و قابل توجهی در خصوص جذب و تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی جهت احداث و بهره برداری از این مراکز انجام شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha