دیدار «نناد لالویچ» با رییس کمیته ملی المپیک

توکیو- ایرنا- رییس اتحادیه جهانی کشتی در حاشیه مسابقات کشتی فرنگی با رییس کمیته ملی المپیک ایران دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی، «ماکوهاری مسه» سالن محل برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی شلوغ‌ترین سالن را در جایگاه‌ها به خود اختصاص داد. برگزاری رقابت‌های کشتی فرنگی موجب شده بود تا در سالن دو طرف جایگاه ها  پر از حضور ورزشکاران رشته کشتی فرنگی باشد.

این ورزشکاران نماینده‌های کشور خود را در حین انجام مسابقه تشویق می‌کنند. شمار محدودی از خبرنگاران و تصویربرداران در سالن و جایگاه خاص رسانه نیز حضور دارند. 

یکی دیگر از اتفاقات مهم در سالن «ماکوهاری مسه»، دیدار نناد لالویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی با «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک بود. این دیدار در حاشیه مسابقات نمایندگان ایران در رشته کشتی فرنگی شکل گرفت.

مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های المپیکی در ۲ وزن ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم آغاز شد. 

در مبارزه نخست علیرضا نجاتی با نتیجه ۵ بر ۵ مقابل نماینده ارمنستان متوقف شد و از صعود به مرحله بعد بازماند. نماینده ارمنستان نیز با شکست برابر فرنگی کار اوکراینی عملا سند حذف نجاتی را از بازی های المپیک امضا کرد. 

در دیگر دیدار امین میرزاده که موفق شده بود در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نماینده کره جنوبی را با نتیجه ۶ بر صفر شکست دهد در مبارزه دوم برابر میخاییل لوپز کوبایی شکست خورد و منتظر نتایج فرنگی کار کوبا در ادامه مسابقات است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha