۴۵٠ میلیارد ریال اعتبار به بهداشت و درمان هرمزگان اختصاص یافت

قشم- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۴۵٠ میلیارد ریال از بودجه استان به بخش بهداشت و درمان استان اختصاص یافت که این مبلغ از کسر سایر بخش‌ها پرداخت شده است.

احمد مرادی شامگاه شنبه در جلسه ستاد کرونای شهرستان قشم افزود: با وجود تزریق این بودجه، استان هرمزگان و به ویژه  قشم در وضعیت بحرانی قرار دارند.
وی ادامه داد: مردم هرمزگان نگران هستند و استرس خود سبب بروز مشکلات فراوان می شود.
نماینده مردم بندرعباس، ابوموسی و قشم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیریت استان توانست در مدیریت بیماری کرونا خوب عمل کند اما هم اکنون با ایجاد شرایط حاد، لازم است مدیریت ارشد کشور در بحث زیرساختی و نیروی انسانی ورود کند.

منطقه آزاد قشم در کنار مردم است
مرادی در ادامه سخنان خود با تقدیر از فعالیت‌های سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان با مدیریت جدید در کنار مردم ایستاده و برای ایجاد زیرساخت‌ها فعالیت می‌کند.
وی افزود: منطقه آزاد قشم و سازمان همیاری‌ شهرداری‌ها برای واردات واکسن اعلام امادگی کرده اند اما تاکنون این موضوع عملی نشده است.
این نماینده مجلس تصریح کرد: این سازمان‌ها شرکت خصوصی نیستند که قصد سوء استفاده از این امر داشته باشند و لازم است مدیران کشور باید این امر را در تصمیمات خود مورد توجه قرار دهند.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات سواحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha