مدیرعامل باشگاه شهید قندی یزد: رای کمیته اخلاق فدراسیون قطعی نیست
عکس اینترنتی است

یزد- ایرنا- مدیرعامل باشگاه شهید قندی یزد گفت: هرچند رای صادره کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال علیه این تیم بدون ارایه مدرک و مستند صادر شد، اما، قطعی نیست و در دفاع از حقوق خود به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد و تا حصول نتیجه پیگیر این موضوع هستیم.

رضا نارگانی روزیکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کمیته اخلاق در صدور رای تاکنون اشاره‌ای به دلایل و بیان مستندات خود علیه باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی یزد نکرده است .

وی با بیان اینکه جای تعجب است، این کمیته برچه اساس  و مدارکی نسبت به صدور حکم اقدام کرد، ادامه داد: باشگاه و مسوولان استان برای رسیدن به حقوق تیم در لیگ جدی هستند.

این فعال ورزش استان یزد اظهار کرد: در رای صادره هیچ اشاره‌ای به باشگاه شهید قندی یزد نشد، فقط مطالب کلی و به محرومیت اشاره دارد، باید موضوع و دلیل این اقدام از سوی مسوولان امر برای مردم و هواداران روشن شود .

نارگانی بیان کرد: این رای عیب به نظر می‌رسد و توقع داریم مجددا بررسی و موضوع روشن و حق فوتبال استان که همواره خوشنام است، تضییع نشود ،قطعا مردم و مسوولان پیگیر موضوع هستند.

همچنین سرپرست تیم فوتبال شهید قندی یزد شنبه‌شب به ایرنا گفته بود: طبق قانون با ارایه مستندات با جدیت و قوت از حق و حقوق تیم در لیگ دسته ۲ کشور دفاع می‌کنیم.

محمود انصاری با اشاره به اعلام نظر کمیته اخلاق فدراسیون افزود: در این خصوص بر حسب ضرورت و قانون اقدام هایی برای دفاع از تیم صورت گرفت و به صورت حضوری با ارایه مستندات از فوتبال استان دفاع می‌شود .

وی با بیان اینکه بعد از صدور حکم، کار پیگیری از سوی مسوولان باشگاه با تماس تلفنی آغاز شد ادامه داد: پیگیری مطالبات بر حق تیم جزو وظایف مهمی است که با همه وجود برای تحقق آن از هیچ کوششی دریغ نمی‌شود و امیدواریم به حق و حقوق نماینده فوتبال استان در لیگ برسیم. 

بر اساس گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال پس از اتفاق های هفته‌های پایانی لیگ دسته ۲ و پیروزی‌های پرگل در این بازی‌ها کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شش تیم از جمله شهید قندی را تعلیق کرد تا در خصوص تخلف ، تبانی و شرط بندی رسیدگی و تصمیم گیری کند.

بدین ترتیب  با رای این کمیته تیم شهید قندی یزد که پیش از این به پلی آف صعود و به لیگ دسته یک راه یافته بود به لیگ دسته سه سقوط کرد و پنج میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد .

این رای بدوی است و در صورت هرگونه اعتراض تیم‌ها یا اشخاص یک هفته مهلت دارند لایحه‌ دفاعیه‌ خود را به کمیته اخلاق ارسال کنند.

تیم قندی در گروه دوم با تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، سرداربوکان، مس شهربابک، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس‌آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم‌گروه است.

همچنین در گروه اول تیم‌های «ویستاتوربین » تهران، علم و ادب و محتشم تبریز، سپیدرود رشت، شهرداری بندرعباس ، شهرداری همدان، مس‌نوین کرمان، نفت و گاز گچساران، ملی حفاری اهواز، «آوالان» کامیاران ،  امید گناوه، ایرانجوان‌ بوشهر، اسپاد تهران و فولاد نوین اهواز حضور دارد .

رقابت‌ها  با حضور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت رفت و برگشت و دوره‌ای پیگیری می‌شود و  در پایان سه تیم جواز حضور در لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه‌های کشور را کسب می‌کند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha