واکسیناسیون گروه های صنفی در آذربایجان غربی با سرعت در حال انجام است

ارومیه- ایرنا- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: واکسیناسیون گروه های صنفی از جمله معلمان و رانندگان در استان با سرعت در حال انجام است.

رسول انتظارمهدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر آن، خبرنگاران، اساتید دانشگاهیان، طلاب حوزه های علمیه، پلیس راهور، مراکز تعویض پلاک، زندانیان و کادر زندان ها در صف دریافت واکسن قرار دارند.

وی اضافه کرد: این عملیات پس از گروه های سنی و در قالب فاز سوم واکسیناسیون همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی نیز انجام  می شود.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی اظهار کرد: همچنین متولدان سال ۱۳۴۵ و پیش از آن، برای دریافت واکسن قابلیت ثبت نام در سامانه وزارت بهداشت را دارند و می توانند از این طریق نوبت گیری کرده و واکسن خود را دریافت کنند.

انتظارمهدی با اشاره به اینکه تاکنون نزدیک به ۳۹۰ هزار دز واکسن در آذربایجان غربی تزریق شده است، گفت: از این میزان حدود دو سوم نوبت اول و یک سوم نوبت دوم بوده است.

وی افزود:  طی روزهای آینده بیش از ۴۰ هزار معلم و فرهنگی در آذربایجان غربی واکسینه می شوند که رقم بسیار بزرگی است.

به گزارش ایرنا، روند واکسیناسیون در آذربایجان غربی سرعت گرفته و حدود ۱۱ درصد جمعیت آذربایجان غربی واکسن کرونا دریافت کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha