تقدیم لوح یادمان زرین از طرف دولت به همسر مرحوم علیرضا تابش

تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری شنبه شب به نمایندگی از رئیس جمهوری با حضور در منزل مرحوم مهندس علیرضا تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم، یاد و خاطره وی را گرامیداشت.

به گزارش ایرنا،  محمود واعظی در این دیدار که مهندس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی هم حضور داشت، از مرحوم تابش به عنوان یکی از مدیران خدوم ، پرتلاش و متعهد نظام جمهوری اسلامی یاد کرد که در طول دوران زندگی اش در مقاطع مختلف و در مسئولیت های گوناگون در خدمت به نظام اسلامی از هیچگونه تلاشی فروگذار نکرد.

واعظی افزود: مرحوم تابش در همه مسئولیت های خود بویژه در دوران تصدی مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با انگیزه و اراده راسخ خدمت به مردم به ویژه محرومین را سرلوحه کارهای خود قرار داده بود و خدمات ارزشمند ایشان به خانواده های خسارت دیده از حوادث و بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله همیشه در خاطره این ملت زنده خواهد ماند.

وزیر راه و شهرسازی نیز با تقدیر از تلاش ها و خدمات رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ابراز تاسف از اینکه نظام جمهوری اسلامی از وجود مدیری متعهد، پرتلاش و خدوم محروم شده است، گفت: مرحوم تابش از بهترین مدیران کشور بویژه در بخش مسکن بود.

تقدیم لوح یادمان زرین از طرف دولت به همسر مرحوم علیرضا تابش

مهندس اسلامی تاکید کرد: مرحوم تابش در طول دوران مدیریت خود بویژه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بسیار بی ریا در خدمت به محرومان جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکرد و در مواقع بروز حوادث طبیعی همواره اولین نفر بود که برای حل مشکل مسکن آسیب دیدگان در مناطق خسارت دیده حضور می یافت.
در این دیدار رئیس دفتر رئیس جمهور  به پاس خدمات ارزشمند رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، "لوح یادمان زرین" را از طرف رئیس جمهور و دولت دوازدهم به همسر مرحوم تابش تقدیم کرد.

 «علیرضا تابش»  رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که ۱۶ سال در این سمت بود، هفته گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) تهران درگذشت.

تامین مسکن شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، مسکن محرومان، مسکن خانوارهای دو معلولیتی، بازسازی خانه‌های مردم در سیل و زلزله سال‌های اخیر از جمله خدمات وی بود.

تابش پیش از آن، معاون سیاسی وزیر کشور بود و از سال ۱۳۸۴ ریاست بنیاد مسکن را بر عهده داشت.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha