۹ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۴۹
کد خبرنگار: 2437
کد خبر: 84422124
۰ نفر

برچسب‌ها

معزی: دولت روحانی در حوزه سلامت و ریلی، انقلاب کرد

تهران- ایرنا- علیرضا معزی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در آخرین روزهای دولت دوزادهم در توئیتی گزارشی از آخرین اقدامات دولت ارائه کرد و از اقدامات و تحولات صورت گرفته در عرصه سلامت و ریلی کشور به عنوان یک انقلاب نام برد.

به گزارش ایرنا، در توئیت علیرضا معزی آمده است:

۱.دو روز مانده تا پایان  دولت دوازدهم، ۷بیمارستان با مجموع ۱۴۴۳تخت به نظام سلامت ایران افزوده شد. قرار بر این بود که بیمارستان ۱۰۰۰تخت‌خوابی مهدی نیز در حضور رئیس‌جمهور افتتاح شود اما با تشخیص  روحانی و با وجود پیشرفت ۹۷درصدی پروژه، افتتاح این بیمارستان به دولت بعد سپرده شد.

۲.پنجشنبه‌ گذشته نیز روحانی افتتاح مسیر ریلی بستان‌آباد-تبریز را با وجود اتمام ریل‌گذاری تا ایستگاه خاوران و همچنین ساخته شدن ایستگاه، تنها به دلیل مسائل فنی که تا ده روز آینده تکمیل خواهد شد، به  دولت سیزدهم واگذار کرد.

۳. تحول بزرگ  نظام سلامت سبب شد تا در ۸ سال دولت روحانی، به اندازه ۴۰درصد تاریخ بیمارستان‌سازی در ایران، تخت بیمارستانی فقط در بخش دولتی به ظرفیت کشور افزوده شود. آنچنانکه انقلاب ریلی در دولت‌های ۱۱و۱۲ هم سبب شد تا ۳۵درصد تاریخ  راه آهن ایران، ریل به خطوط حمل و نقل اضافه شود.
 

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha