آوار  کردن مطالبات بر سر دولت بعدی غیرمنطقی است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: باید توجه داشت که آوار کردن مطالبات بر سر دولتی که هنوز مستقر  نشده و فعالیت خود را آغاز نکرده است و بالا بردن انتظارات مردم با دادن وعده‌های زیاد، یک حرکت ناصواب، غیرعلمی و غیرمنطقی است.

حجت الاسلام علی خاتمی شامگاه  شنبه در جلسه شورای اداری استان با تبریک دهه امامت و ولایت و قدردانی از مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ خرداد، افزود: برنده واقعی انتخابات، مردمی هستند که پای صندوق‌های رای آمدند و رییس جمهوری را با اکثریت آرا انتخاب کردند.

وی اضافه کرد: شخصیت برجسته و قابل قبولی با اکثریت آرا، منتخب مردم شد و در این میان آیت‌الله رئیسی هم در انتخابات سال ۹۶ و هم در انتخابات امسال، نفر اول در استان زنجان بود.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه یکی از نگرانی‌هایی که برای دولت بعدی وجود دارد، آمار بالا و بیش از حد مطالبات مردم و به وجود آمدن لیست‌های مختلف اسامی است افزود: این مساله فاکتور نگران‌ کننده‌ای است و نباید در این زمینه برخورد احساسی شود.

وی با آرزوی موفقیت برای دولت جدید اظهار داشت: آنچه در تکلیف  بود انجام گرفت و نباید به مردم اینگونه القا شود که مشکلات جامعه یک شبه حل خواهد شد.

حجت الاسلام خاتمی در رابطه با نحوه برگزاری جشن‌های غدیر، امسال خاطرنشان کرد: امسال رنگ و بوی جشن‌های غدیر بیشتر مردمی بود، چرا غدیر مساله مهمی بود که فصل جدیدی برای آن آغاز شد و حتی آیه‌ای نیز برای آن نازل شده است و این مهم موجب می‌شود که بیش از بیش این واقعه مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حداقل ۱۲۰ هزار نفر در واقعه غدیر حضور داشتند، خاطرنشان کرد: خطبه غدیر پیامبر(ص) در واقعه غدیر تا قرن ۴ و ۶ در کتاب‌های علمای اهل سنت نبود و بعد از آن نیز برخی ها نوشتند که پیامبر(ص) در آن روز خواست بگوید که علی(ع) را دوست دارد و ما هم می‌گوییم که علی(ع) را دوست داریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان، همچنین یکی از اتفاقات خوب در سال‌جاری را افتتاح ۱۰۶ کیلومتر از پروژه خط دوم راه‌آهن زنجان - قزوین ذکر کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha