باشگاه سپاهان: امیدواریم فضای عادلانه‌ در چالش‌های انضباطی شاهد باشیم

تهران- ایرنا- باشگاه سپاهان اصفهان با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد: امیدواریم فصل آتی فوتبال با جاری شدن روح جوانمردی و پهلوانی و ارتقاء سخت‌افرازی ابزار نظارت داوری را مشاهده کنیم و فضای یکسویه و عادلانه‌تری در توجه به چالش‌های انضباطی شاهد باشیم.

به گزارش ایرنا، باشگاه سپاهان امروز شنبه و پس از پایان لیگ برتر و کسب مقام نایب قهرمانی بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است: فصلی متفاوت در لیگ برتر با سبک فنی و مترقی، کادر فنی متفاوت و برنامه محور در باشگاهی با اصلاحات، تغییرات برنامه‌ای با ادبیات مثبت و مودبانه نسبت به همگان، رفتار حرفه‌ای و اخلاق‌مدار، بهینه‌سازی فراگیر و اثربخش برای ارتقاء شخصیت باشگاهی مجموعه فولاد مبارکه سپاهان به اتمام رسید.

در ادامه آمده است: در این فصل، جاری‌سازی سنت تکریم رقبا، بازیکنان و بزرگداشت ارزش‌های معنوی و ملی، دفاع مقدس، شهدای والا مقام و توجه به مسئولیت‌های اجتماعی و اصول فرهنگی با عنایات الهی، اندیشه‌های راهبردی هیئت مدیره و حمایت‌های مدیریت و معاونین و پرسنل شرکت فولاد مبارکه، پشتیبانی هواداران خونگرم، تلاش معاونین، مدیران و پرسنل پرتلاش باشگاه، برنامه‌ریزی‌های محرم نویدکیا و تلاش کادر فنی و مدیریتی، پشتیبانی و پزشکی و همت عالی بازیکنان، با کسب ۶۵ امتیاز درخشان و طلایی به نورانیت و پاکی اشعه‌های خورشید فروزان به انتها رسید.

همچنین شاهد توجه خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای که خالصانه و شرافتمندانه، مطالب اثربخش و توسعه‌گرای خود را (فراسوی آپارتاید رسانه‌ای ورزشی حاکم بر بخش محدودی از رسانه‌های کشور) به همه فوتبال کشور، همه استان‌ها و همه باشگاه‌ها یا تیم‌ها بودیم. همین طور به کادر فنی و بازیکنان و مسئولین و هواداران تیم فوتبال پرسپولیس تهران به جهت کسب مجدد عنوان قهرمانی تبریک بگویم.

ضمناً لازم است به بازیکنان و کادر فنی ۱۵ تیم حاضر در لیگ، به داوران زحمت‌کش و پاکباخته و مسئولین سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال، مسئولین ورزشگاه‌های کشور عوامل نیروی انتظامی، امنیتی و ادارات ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان‌ها که با بودنشان لیگ پرتحرکی را آفریدند سپاس گوییم.

در ادامه این بیانیه آمده است: به ده‌ها مربی، مدیر و بازیکن سال‌های گذشته باشگاه فولاد مبارکه سپاهان درود می‌فرستیم که نام ارزشمند سپاهان را با تلاش‌های خود به عنوان میراث فرهنگی و میراثی ارزشمند به جای نهادند. امید که فصل آتی فوتبال را پررونق با جاری شدن روح جوانمردی و پهلوانی و ارتقاء علمی و سخت‌افرازی ابزار نظارت داوری مشاهده کنیم و در کنار تلاش تیم‌ها و باشگاه‌ها برای ارتقای فنی شاهد رفع نقاط ضعف در برگزاری و برنامه مسابقات بوده و فضای یکسویه و عادلانه‌تری در توجه به چالش‌های انضباطی مشاهده کنیم. به امید سرافرازی فوتبال ملی در عرصه مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و اقتدار فوتبال باشگاهی در جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۲۲.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha