تشکر وزیر بهداشت از رییس کل بانک مرکزی برای تامین ارز مورد نیاز واکسن

تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به رییس کل بانک مرکزی، از حمایت‌های بانک مرکزی در تامین ارز دارو، تجهیزات پزشکی و واکسن کووید ١٩ تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش شنبه شب ایرنا به نقل از بانک مرکزی، نمکی در این نامه با اشاره به حمایت‌های بی دریغ رییس کل بانک مرکزی و همکاران نظام بانکی در شرایط سخت و مضایق تحمیلی در جهت تامین ارز دارو، تجهیزات پزشکی و واکسن که کادر درمان به صورت شبانه روزی درگیر مبارزه‌ای نفس گیر با پاندمی کرونا هستند، قدردانی کرده است.

وی در این نامه تاکید کرد: بی تردید آنان که در این روزگار سخت مدافعین سلامت و مردم ستمدیده از امواج بیماری را حمایت می کنند در تاریخ این کشور جاودانه خواهند شد.

بانک مرکزی ضمن تقدیر از تلاش ها و مجاهدت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ویژه کادر درمان و ستاد مبارزه با کرونا، تاکید می‌کند این نهاد سیاستگذار پولی و بانکی همچون گذشته در راستای کمک به طرح واکسیناسیون عموم هموطنان ارز مورد نیاز خرید واکسن کووید ١٩ را تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا در دستور کار قرار دارد.
 طرح واکسیناسیون پرسنل نظام بانکی که به صورت نمادین در روز عیدغدیرخم در بانک مرکزی کلید خورد، امروز رسما برای کارمندان بانک ها و موسسات مالی به مرحله اجرا درآمد.

 از زمان شیوع ویروس کووید ١٩ تا کنون ٣۵ هزار نفر از پرسنل نظام بانکی به ویروس کووید ١٩ مبتلا و  ٢۶٠ نفر جان خویش را در عرصه خدمت به هموطنان از دست داده اند

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha