تمامی راه‌های شهرستان تاکستان چهاربانده می‌شود

قزوین – ایرنا – نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با همکاری و همراهی مسوولان استان و تخصیص اعتبارات لازم به زودی تمامی راه‌های شهرستان تاکستان چهاربانده می‌شود.

به گزارش ایرنا، رجب رحمانی عصر شنبه در آیین افتتاح یک مجتمع خدمات رفاهی در سه راهی رحیم آباد به دانسفهان، اظهار داشت: جاده ملی و یا بهتر بگوییم فراملی و بین المللی دانسفهان به سه راهی رحیم آباد خوشبختانه در ردیف ملی تخصیص اعتبارات قرار گرفته است و با ادامه این مسیر تا آوج تمامی راه‌های ارتباطی شهرستان تاکستان چهاربانده خواهند شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تلاش نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار توانستیم امسال ۸۰۰ میلیارد تومان به اعتبارات استان قزوین بیفزاییم.

رحمانی تصریح کرد: برای توسعه و تقویت شهرستان تاکستان خوشبختانه سد نهب مورد بهره برداری قرار گرفت و برای انجام آن یک ردیف ملی در نظر گرفته شد که این سد برای کشاورزان منطقه بسیار حایز اهمیت است.

وی با اشاره به خرید تضمینی محصولات کشاورزی شهرستان از جمله کشمش، افزود: قیمت این محصول پنج هزار و ۳۰۰ تومان بود که با توجه به افزایش قیمت انگور تلاش داریم تا قیمت این محصول را به ۲۰ هزار تومان در مجلس افزایش دهیم.

رحمانی به رتبه بندی فرهنگیان نیز اشاره کرد و گفت: دولت سرانجام موافقت خود را با این مساله اعلام کرد و برای انجام آن ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha