فاز دوم بیمارستان شهید راثی شاهین‌دژ شهریورماه به بهره‌برداری می‌رسد

مهاباد- ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه فاز دوم بیمارستان شهید راثی شاهین‌دژ حدود یک ماه دیگر و در شهریورماه سال جاری به بهره برداری می‌رسد.

علی نیکزاد روز شنبه در سفر یکروزه به شاهین‌دژ و در حاشیه بازدید از پروژه‌های نمیه تمام این شهرستان اظهار داشت: با تامین منابع مالی و حل مشکلات طرح توسعه بیمارستان شهید راثی شاهین دژ در قالب افتتاح فاز دوم این بیمارستان تکمیل و تحویل مجموعه بهداشت و درمان شهرستان خواهد شد.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای اتمام و بهره برداری کامل این پروژه هزینه شده و با اتمام آن ۴۶ تخت دیگر به تخت های بیمارستان شهید راثی این شهرستان اضافه خواهد شد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با اتمام این طرح تعداد تخت‌های این بیمارستان به ۱۴۶ تخت افزایش پیدا کرده و نیاز تخت بیمارستان این شهرستان را برای حداقل ۱۰ سال آینده بر طرف خواهد کرد.

نیکزاد اظهار داشت: در کنار حل مشکلات طرح های نیمه تمام از جمله طرح فاضلاب شهری شاهین دژ و بیمارستان برای حل مضلات راه های ارتباطی و محورهاتی مواصلاتی و همچنین بخش کشاورزی شهرستان نیز دستوراتی اتخاذ شده تا بتوانیم برای مردم محروم منطقه خدمات شایانی ارایه کنیم.

به گزارش ایرنا، هم اکنون بخشی از تجهیزات پزشکی این بیمارستان از جمله سی تی اسکن، ماموگرافی و دستگاه‌های دیجیتال تصویر برداری و تشخیصی خریداری شده و با افزایش تعداد متخصصین مورد نیاز آماده ارائه خدمات بهتر و بیشتر خواهد شد.

شهرستان شاهین‌دژ با بیش از ۹۵ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد و بیمارستان شهید راثی با ۱۰۰ تخت فعال تنها بیمارستان این شهرستان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha