اصلاحات دفترچه و تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی رسمی دادگستری

تهران-ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰ اطلاعیه منتشر کرد.

به گزارش ایرنا در اطلاعیه امروز شنبه سازمان سنجش آمده است: پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ سوم مرداد ماه جاری ، با توجه به اعلام مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران قوه قضائیه مبنی بر اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا امروز ۹ مرداد برای ثبت نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده که بتوانند تا روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه جاری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. 

متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده - تا چهارشنبه ۱۳ مرداد  و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام به درگاه اطلاع رسانی  این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام نمایند. 

ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. 

دریافت فایل کامل اطلاعیه  تمدید مهلت ثبت نام و  اصلاحات دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام در آزمون  متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰  در سایت سازمان سنجش در دسترس است.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha