هیچ یک از مسولان ارشد هلال احمر تابعیت کشورهای دیگر ندارند

تهران - ایرنا - اداره کل روابط عمومی و ارتباطات جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:‌ هیچ کدام از مسولان ارشد این جمعیت تابعیت کشورهای دیگر را ندارند.

به گزارش ایرنا در اطلاعیه روز شنبه جمعیت هلال احمر آمده است: جمعیت هلال احمر بعنوان بزرگترین نهاد دولتی و غیر دولتی و بین المللی بر اساس منشور جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر و به جهت کاهش آلام بشری در ۱۴ نقطه جهان مراکز بهداشتی و درمانی دارد.

براساس این اطلاعیه،  مسولان جمعیت هلال احمر در همه دوره‌ها طبق اصول حاکم بر برخی از این مراکز به عنوان مدیر عامل یا عضو هیات مدیره شناخته شده و برای بازدید و انجام امور مالی و اداری به این مراکز رفت و آمد داشته اند.

 اطلاعیه جمعیت هلال احمر می افزاید: پیرو اطلاعیه قبلی متذکر می شود که هیچ کدام از مسولان ارشد جمعیت هلال احمر تابعیت کشورهای دیگر را ندارند و تاکنون نیز هیچ درخواستی برای تابعیت به کشورهای خارجی نداده اند.

جمعیت هلال احمر تاکید کرد: ضمن اینکه دستگاه های نظارتی و امنیتی در تمام رده ها به شؤنات اداری و مدیریتی جهت اشراف جمعیت هلال احمر اشراف کامل داشته و رسانه ها در صورت هرگونه ابهام در مورد مطالب فوق می‌توانند استعلام لازم را از نهاده های نظارتی اخذ نمایند. بدیهی است در صورت ادامه انتشار اخبار کذب در این خصوص مراتب از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha