۹ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۱۲
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84421969
۰ نفر

برچسب‌ها

صدور مجوز تردد خودرو برای ورامینی‌ها الکترونیک شد

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: با راه‌اندازی و رونمایی از سامانه الکترونیک، از این پس، صدور مجوز تردد خودرو در ایام شیوع ویروس کرونا، الکترونیکی و غیر حضوری شد.

حسین کاغذلو روز شنبه در آئین رونمایی از سامانه صدور مجوز که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت: در راستای تکریم مردم، جلوگیری از تجمع و رسیدگی سریع به درخواست شهروندان برای تردد ضروری بین استانی، سامانه الکترونیک صدور مجوز تردد راه‌اندازی و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

وی گفت: این سامانه به آدرس www.btfv.ir از امروز دسترس مردم بوده و متقاضیانی که بنا بر ضرورت، نیاز به سفر به سایر استان‌های کشو دارند می‌توانند مراحل ثبت نام خود را در این سامانه طی کنند.

وی افزود: متقاضیان دریافت مجوز تردد، علاوه بر لزوم ثبت اطلاعات شخصی و اطلاعات مربوط به خودرو، اسنادی که لزوم سفر به سایر استان‌ها را می‌رساند را بارگذاری کنند در غیر این صورت، برای متقاضیانی مجوز تردد صادر نمی‌شود.

کاغذلو افزود: پس از بررسی مدارک ارسال شده از سوی متقاضیان، مجوز تردد صادر شده و افراد می‌توانند پس از یک روز کاری، با وارد کردن کد ملی، مجوز را بر روی رایانه و یا گوشی هوشمند خود دریافت کنند.

وی تأکید کرد: هیچ گونه مجوز تردد حضوری برای افراد متقاضیان صادر نمی‌شود صرفا  این مجوز از طریق سامانه و در صورت تکمیل بودن مدارک صادر خواهد شد.

فرماندار ورامین گفت: برای سهولت متقاضیان، مجوز صادر شده امکان چاپ نیز دارد.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha