معصومه آباد برنامه خود رابرای تصدی پست شهرداری تهران به شورا ارائه کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی منتخبان ششمین دوره شورای شهر تهران از تقدیم برنامه‌های «معصومه آباد» به اعضای منتخب شورای شهر ششم خبر داد.

به گزارش ایرنا، «مهدی اقراریان» عصر شنبه در این خصوص به خبرنگاران گفت: صبح امروز (شنبه ۹ مرداد) نشست مشترک اعضای منتخب شورای شهر تهران با ۱۱ نفر از نامزدهای تصدی شهرداری تهران برگزار شد.

وی افزود: در این نشست خانم معصومه آباد ضمن پاسخ به سوالات اعضای منتخب شورای شهر تهران برنامه‌های خود را جهت مدیریت شهر تهران برای یک دور چهارساله ارائه کرد.

اقراریان افزود: اهم برنامه های خانم آباد که با شعار "شهر تمدن ساز و جامعه پرداز" است در حوزه های مختلف همچون محیط زیست و خدمات شهری به (بحران آلودگی های محیط زیست نظیر هوا، آب و خاک، بهینه سازی فرایندهای موجود در مدیریت پسماند)، در حوزه اجتماعی و فرهنگی (بهبود شاخص‌های پایداری اجتماعی و کنترل آسیب‌ها، ارتقا سرمایه اجتماعی در شهر تهران، توسعه ورزش‌های همگانی و ارتقا سلامت اجتماعی) است.

سخنگوی منتخبان ششمین دوره شورا با اشاره به اهم برنامه های خانم آباد، ادامه داد: در حوزه شهرسازی و معماری، ایجاد زمینه جذب سرمایه گذار در طرح ها و پروژهای شهرسازی، پایدارسازی بافتهای فرسوده و ناپایدار شهری؛ در حوزه ایمنی و مدیریت بحران، افزایش توان مقابله بازتوانی، بازسازی و ساماندهی شهر تهران، از جمله برنامه های خانم آباد است.

وی افزود: ظرفیت سازی منابع برای تداوم کارکردهای حیاتی شهر و کاهش آسیب پذیری در قبال شکست شریان‌های حیاتی و زیرساخت های شهری تقویت تعامل همکاری و هماهنگی با سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان و ارتقاء سطح فرهنگ و آموزش جهت مشارکت همگانی،   در حوزه حمل و نقل و ترافیک، مدیریت عرضه و تقاضا در حمل و نقل عمومی، توسعه و بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، ایجاد و توسعه زیرساخت های حمل و نقل پاک، هوشمندسازی در فرآیند در فرآیندهای حمل و نقل ترافیک از جمله دیگر برنامه های خانم آباد بود.

وی گفت: در حوزه اقتصاد شهری،  پایدارسازی منابع درآمدی، افزایش تعامل میان دولت و شهرداری، طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت بدهی در نظام مالی شهرداری تهران، ایجاد نظام شایستگی و بهره‌وری منابع انسانی، هوشمندسازی و شفافیت در فرایند سازمانی،   از جمله مهم‌ترین برنامه‌های خانم آباد است.

معصومه آباد (زاده ۱۳۴۱ در آبادان)، عضو سابق شورای شهر تهران در دوره سوم و چهارم بوده‌است. وی دارای دکترای بهداشت باروری از دانشگاه شهید بهشتی است.

آباد از جمله بانوان آزاده ایران است که از ۲۳ مهرماه سال ۵۹، تا ۱۲ بهمن ۱۳۶۲، ۴۰ ماه در ارودگاه های عراق به سر برد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha