بیمارستان سل زابل توسط رئیس جمهوری افتتاح شد

زاهدان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل گفت: بیمارستان ۴۶ تختخوابی سل سیستان امروز/شنبه/ با نام «امام رضا(ع)» در شهرستان زابل توسط رئیس جمهوری به صورت ویدئو کنفراسی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا هادی میرزایی در این آیین گفت: این بیمارستان با سه هزار و ۳۰۰ متر مربع گام ارزنده‌ای در رفع مشکل تخت‌های بیمارستان در منطقه سیستان با توجه به بروز مداوم توفان‌های گرو و غبار در طول سال خواهد بود.

وی ادامه داد: این بیمارستان دارای ۴۶ تختخواب و در سه طبقه به همت خیران سلامت برای بیماران تنفسی در منطقه سیستان احداث شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زابل تصریح کرد: ضروری است با توجه به کمبود نیروی انسانی در حوزه بهداشت و درمان بویژه بیمارستان تازه افتتاح شده تنفسی زابل دستورات لازم برای جذب نیروی انسانی مورد توجه دولت قرار گیرد.

وی افزود: همچنین پرداخت مطالبات کارکنان بهداشت و درمان و پیمانکاران با رقم ۱۰۰ میلیارد تومان از دیگر ضروریات در محدوده دانشگاه علوم پزشکی زابل است.

به گزارش ایرنا  ساختمان شماره ۲ بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان با ۳۲۰ تخت به نام ساختمان «شهید حاج قاسم سلیمانی» با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان امروز/شنبه/ به صورت ویدئوکنفراسی توسط رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha