بازدید سازمان بازرسی کشور از نحوه خدمات رسانی در بیمارستان میلاد

تهران - ایرنا - هیاتی متشکل از بازرسی امور بهداشت و درمان و بازرسی امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور از نحوه خدمات‌رسانی به مراجعان در بیمارستان میلاد تهران بازدید و نظارت کردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی بازرسی کل کشور، ایروان مسعودی اصل بازرس کل امور بهداشت و درمان و علی یوسف‌نژاد بازرس کل امور تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه در راستای بررسی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و شناسایی عوامل معطل ماندن مردم در ادارات و سازمان‌ها از بیمارستان میلاد تهران بازدید کردند.

هیات بازرسی مزبور از بخش‌های مختلف اورژانس و آی‌سی‌یو مختص بیماران مبتلا به کرونا، تجهیزات پزشکی و اورژانس صحرایی این بیمارستان که متعلق به بستری سرپایی بیماران کرونایی است بازدید و بر نحوه خدمات‌رسانی در این بخش‌های بیمارستان نظارت کردند.

پس از این بازدید در جلسه‌ای با حضور مدیران ارشد بیمارستان میلاد و هیات بازرسی اهم مشکلات در خدمات‌رسانی به مراجعین بررسی شد.

چندی پیش حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رییس قوه قضاییه به سازمان بازرسی کل کشور ماموریت داد با عوامل معطل ماندن مردم در ادارات و کسانی که چوب لای چرخ می‌گذارند و یا خدماتشان با فساد همراه است، رسیدگی کند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha