۸۸ هزار دز واکسن کرونا در خرم‌آباد تزریق شد

خرم‌آباد- ایرنا - فرماندار خرم‌آباد گفت: بیش از ۸۸ هزار دز واکسن در ۲۵ مرکز واکسیناسیون شهری و روستایی این شهرستان تاکنون به مراجعان تزریق شده است.

به گزارش ایرنا، "جعفر طولابی" روز شنبه در ستاد کرونای شهرستان خرم آباد با اشاره به قرار داشتن کشور و شهرستان در پیک پنجم همه گیری ویروس کرونا و افزایش آمار بستری ها و مبتلایان به این بیماری، کاهش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور مردم در بازارها، مجالس و مراسمات مختلف را از مهمترین عوامل افزایش تعداد مبتلایان دانست و خواستار تشدید نظارت ها و برخورد با تخلفات توسط دستگاه های متولی شد.

وی در ادامه به اجرای مناسب طرح واکسیناسیون در روزهای گذشته در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با وجود ۱۴ مرکز واکسیناسیون شهری و ۱۱ مرکز روستایی در سطح شهرستان ، افزایش میزان واکسیناسیون گروه های سنی مختلف در روزهای آینده میسر می شود.
 وی افزود: تا کننون ۸۸ هزار دوز واکسن برای گروه های سنی مختلف در شهرستان خرم آباد تزریق شده که از این بین پرسنل مراکز بهداشت و درمان، بیماران خاص، کارکنان غسالخانه ها، سالمندان بهزیستی و مراکز توانبخشی، جانبازان بالای ۵۰درصد و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بصورت کامل واکسینه شده اند.
طولابی در ادامه بر لزوم تسریع در واکسیناسیون فرهنگیان با توجه به نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی جدید تاکید و از مرکز بهداشت شهرستان خواست تمهیدات لازم در جهت تامین واکسن و اجرای این طرح اجرا شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha