کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باشگاه پاس را نقره داغ کرد

همدان- ایرنا- کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال آرای مرتبط با هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل جاری را صادر کرد و باشگاه پاس با محکومیت سنگین مواجه شد.

به گزارش ایرنا کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال امروز شنبه آرای خود را در خصوص اتفاق‌های لیگ دسته دوم کشور اعلام کرد و پاسی‌ها محکوم به ۵۰۰ میلیون تومان جریمه شدند.

براساس آرای صادره درخصوص تخلفات تبانی و شرط‌بندی در لیگ دسته دوم فوتبال کشور به استناد به ماده‌های ۲، ۳، ۱۶، ۲۲، ۲۹، ۳۰، ۳۳، ۳۵ و ۳۷ آیین نامه اخلاق فدراسیون فوتبال و ماده ۷۳ آیین نامه انضباطی، باشگاه پاس همدان به کسر ۶ امتیاز در لیگ فعلی و کسر ۶ امتیاز در لیگ آینده محکوم شد.

همچنین علی عزیزی بازیکن پاس به یک سال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و ۵۰ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد.

امین کاشفی دیگر بازیکن پاس نیز به یک سال محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی و ۵۰ میلیون تومان جزای نقدی محکوم شد.

کمیته اخلاق اعلام کرد نامبردگان در صورت داشتن هرگونه اعتراض می‌توانند لایحه دفاعی خود را ظرف مهلت یک هفته به کمیته اخلاق ارسال کنند.

تیم پاس در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در فصل جاری با ۶ گل مغلوب شهرداری ماهشهر شد تا در مظان اتهام به تبانی قرار بگیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha