امنیت آسمان کشور نتیجه اقتدار پدافند هوایی است

تهران- ایرنا- جانشین منطقه پدافند هوایی جنوب شرق، آسمان امن کشور را نتیجه قدرت پدافند هوایی توصیف کرد و گفت: براساس اقتدار پدافند هوایی است که دشمن جرأت ندارد نگاه چپی به آسمان کشور عزیزمان داشته باشد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ دوم نصرالله هوشمند ضمن ارزیابی توان و آمادگی رزمی ایستگاه رادار بم و یگان‌های زیرمجموعه آن، در جمع کارکنان این رادار گفت: امنیت به سادگی به دست نمی‌آید و امنیت مثال‌زدنی کشور عزیزمان نتیجه زحمات کارکنان جان بر کف نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

جانشین فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب شرق در ادامه با بیان اینکه نتیجه اقتدار پدافند هوایی، آسمان امن کشور است، افزود: براساس قدرت پدافند هوایی است که دشمن به خود اجازه نمی‌دهد با وجود برتری‌هایی که البته به زعم خود در حوزه تجهیزاتی دارد، نگاه چپی به آسمان میهن عزیزمان داشته باشد.

هوشمند با تبریک دهه ولایت و امامت و همچنین عید سعید غدیر خم خاطرنشان کرد: همه ما باید حضرت علی (ع) را در تمامی شئونات زندگی اعم از دینی، سیاسی، اجتماعی، اخلاقی و نظامی سرمشق و الگوی خود قرار دهیم چرا که آن امام همام دارای یک شخصیت ممتاز و نمونه بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha