برگزاری رویداد بزرگ هنری در مترو تهران

تهران- ایرنا- ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) شاهد برگزاری رویداد بزرگ فرهنگی و هنری است.

به گزارش ایرنا، معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران روز شنبه در این باره اظهار کرد: گذرگاه‌های فرهنگی مترو دارای ظرفیت مناسب برای ارایه آثار هنری و فرهنگی است و این فرصتی است تا علاوه بر معرفی این آثار و هنرمندان مترو به یک موزه بزرگ و رایگان برای مسافران شهر زیرزمینی تبدیل شود. 

سید مجتبی تقوی نژاد گفت: مترو تهران به منظور حمایت از هنرمندان و معرفی آثار فاخر هنری و طی فراخوان سراسری از کلیه هنرمندان برای ارسال آثار خود به دبیرخانه این کارگاه هنری دعوت کرد.

وی در تشریح این رویداد هنری و فرهنگی افزود: پس از این دعوت آثار بسیاری از رشته‌های مختلف هنرهای تجسمی شامل مجسمه سازی و آثار حجمی، عکس، طراحی، گرافیک، کاریکاتور، نقاشی و تصویرسازی به دبیرخانه ارسال شد و پس از بررسی توسط هیات داوران روز پنجشنبه ۷ مرداد ماه مصادف با عید سعید غدیر کارگاه بزرگ هنرهای تجسمی با حضور ۱۱۰ هنرمند در ایوان انتظار میدان حضرت، ولی عصر (عج) برگزار شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه خاطرنشان کرد : قرار است پس از برگزاری این کارگاه کلیه آثار در ۱۱۰ ایستگاه مترو تهران به معرض نمایش و تماشای عموم مسافران مترو گذاشته شود.

به گزارش ایرنا، ناوگان مترو تهران و حومه در هفت خط و بیش از ۱۴۰ ایستگاه فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha