نماینده مجلس : اولویت نمایندگان باید کمک به طرحهای اشتغالزایی باشد

یاسوج- ایرنا- نماینده مردم بویراحمد دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با طرح صیانت از فضای مجازی مخالفم اظهار داشت: اولویت کاری در مجلس باید با تصویب طرحهایی باشد که به ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم کمک کند.

مهدی روشنفکر روز شنبه در گفت و گو با ایرنا  افزود: هم در زمان پیش نویس طرح صیانت از فضای مجازی و هم در حال حاضر با آن مخالف بوده ام چرا که اولویت ما باید طرحهایی باشد که به اشتغال و معیشت مردم کمک می کند.
روشنفکر تصریح کرد: در شرایط کنونی برخی با شیوه های مختلف و دست گذاشتن بر روی مسائل حاشیه ای کذب، قصد مسموم کردن اذهان عمومی را دارند.
وی ادامه داد: برخی تنگ نظری ها باعث کوچک شدن سفره مردم و سخت شدن معیشت آنها می شود و لذا با  هر طرح و لایحه ای که چنین تبعاتی داشته باشد مخالف هستم.

 طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» عنوان یکی از بحث برانگیزترین طرح‌های سال‌های اخیر ایران است که در مجلس یازدهم بررسی می‌شود. طرحی که با واکنش گسترده کاربران، مسوولان و حتی برخی نمایندگان مجلس روبه رو شده و واکنش‌هایی عمدتا منفی به همراه داشته است. مدافعان هدف طرح را نه محدودسازی که راهی برای ساماندهی فضای اینترنت اعلام کرده‌اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha