جدول پخش اجراهای «برخط ماه و نوا ۳» منتشر شد

تهران- ایرنا- انجمن موسیقی ایران با انتشار جدول پخش اجراهای ششمین کنسرت «برخط ماه و نوا ۳» اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند این اجراها را به صورت آنلاین و رایگان تماشا کنند.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از انجمن موسیقی ایران، برنامه کامل اجراهای ششمین دوره کنسرت‌های آنلاین برخط ماه و نوا ۳ که در بستر سامانه‌های مختلف پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد، منتشر شد. بر این اساس ۱۲ گروه موسیقی در بخش‌های موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی در این برنامه حضور دارند‎.

با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت‌های حضور مخاطبان در سالن‌های اجرای موسیقی و به جهت همراهی با مصوبات ستاد ملی کرونا، اجراهای این برنامه‌ها مجازی پخش می‌شود.

بر همین اساس، صفحات مجازی انجمن موسیقی ایران، بنیاد رودکی و یک سامانه دیگر وابسته به بخش خصوصی هفدانگ به عنوان بسترهای پخش مجازی معرفی شده‌اند و مخاطبان می‌توانند بر اساس زمان‌بندی مشخص شده در جدول، به صورت رایگان اجراها را مشاهده کنند.

این مجموعه از اجراها، توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار می‌شود.

این فصل از برنامه‌ها در سه دوره توسط انجمن موسیقی ایران برنامه‌ریزی و به صورت ماهیانه اجرا خواهد شد. گونه‌های مختلف موسیقی از جمله موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک غربی در این دوره در جدول برنامه‌ها گنجانده شده‌اند تا از حداکثر ظرفیت هنرمندان موسیقی در سه دوره برگزاری استفاده شود.

جدول پخش اجراهای «برخط ماه و نوا ۳» منتشر شد

به گزارش ایرنا، اجراهای چهارمین و پنجمین دوره کنسرت‌های آنلاین «برخط ماه و نوا» سری ۱ و ۲ در خردادماه و تیرماه  ۱۴۰۰ و در هر دوره با حضور ۱۲ گروه موسیقی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی بنیاد رودکی و سامانه  وابسته به هفدانگ به صورت رایگان برای علاقه‌مندان به موسیقی دستگاهی، نواحی، کلاسیک غربی پخش شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha