هماهنگی، همکاری و هم‌افزایی از پایه‌های مهم مبانی اشراف است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: یکی از مبانی مهم تعالی اشراف فرماندهی معظم کل قوا هماهنگی، همکاری و هم افزایی با سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی زمینی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری در چهارمین دوره جشنواره مالک اشتر و در جمع مسوولان اشراف یگان‌های اداره عقیدتی سیاسی این نیرو که در تهران و بصورت دور سخنی در تمامی نقاط کشور برگزار شد، گفت: نگاه به اشراف باید نگاه تعصبی و تعهدی باشد. نگاه تعهدی به اشراف این است که باید این موضوع مهم را بصورت نگاه به فروع دین دانست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه اشراف از نگاه فرماندهی معظم کل قوا بسیار مهم است افزود: تمامی فعالیت‌ها و برنامه‌های تدوین شده در نیروی زمینی ارتش در قالب طرح‌های «لبیک یا امام خامنه‌ای»  است و برابر مطالبات معظم‌له انجام می‌شود.

هماهنگی، همکاری و هم‌افزایی را از پایه‌های مهم مبانی اشراف است

حیدری هماهنگی، همکاری و هم‌افزایی را از پایه‌های مهم مبانی اشراف خواند و گفت: رابطه فرهنگی فرماندهی با عقیدتی سیاسی موجب شده است که نیروی زمینی همواره در بالاترین سطح اشراف قرار گیرد.

وی تصریح کرد: یکی از طرح‌های مهم نزاجا طرح لبیک ۲۲ است که در این طرح به موضوع مهم سربازی و کارکنان وظیفه اختصاص داده شده است. از جمله دغدغه‌های فرمانده معظم کل قوا موضوع سربازی است که برنامه‌های مطلوبی را در این طرح تدوین کرده‌ایم که باید تلاش کنیم تا در حوزه سربازی آنچه را که مطالبه معظم‌له است برسیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه با اشاره به طرح انصار نزاجا خاطرنشان کرد: طرح انصار نیروی زمینی ارتش تنها مرجع حل مشکلات کارکنان در یگان‌های نیروی زمینی ارتش است. این طرح تدوین شده است تا کارکنان به‌راحتی بتوانند مشکلات خود را مطرح کرده و مسئولین نیز وظیفه دارند در جهت حل مشکلات کارکنان تمام توان خود را به‌کار گیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha