هیات عالی نظارت استان مرکزی صحت انتخابات شورای شهر اراک را تایید کرد

اراک - ایرنا - دبیر اجرایی هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی در بیانیه‌ای اعلام کرد: صحت انتخابات شورای شهر اراک، به منظور صیانت از آرای مردم و با استناد به صورتجلسه هیات نظارت شهرستان اراک، مورد تایید هیات عالی نظارت استان مرکزی قرار گرفت.

ابراهیم بختیاری در این بیانیه که  نسخه‌ای از آن روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت عنوان کرد: با توجه به اتمام فرآیند رسیدگی به اعتراضات و شکایات مربوط به ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان مرکزی، در راستای بررسی شکایات وارده در مورد انتخابات شورای شهر اراک، بررسی‌های لازم در هیات نظارت شهرستان، هیات عالی نظارت استان مرکزی و هیات مرکزی نظارت انجام شد.
وی ادامه داد: به استحضار مردم شریف اراک می رساند باوجود تخلفات که طی ۲ مرحله بازشماری آرا با مجوز هیات عالی نظارت استان مرکزی و اعزام تیم بازرسی هیات مرکزی نظارت انجام شد، لیکن محرز شد که تخلفات صورت گرفته تاثیری در نتایج نهایی نداشته است.
در این بیانیه تاکید شده است: به منظور تسریع در تعیین تکلیف و اعلام نتایج انتخابات، و به منظور صیانت از آرای مردم شریف و با استناد به صورتجلسه هیات نظارت شهرستان اراک، صحت انتخابات شورای شهر اراک مورد تایید هیات عالی نظارت استان مرکزی قرار گرفت.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره‌ای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha