اعتبار وکالت‌نامه‌های تعویض پلاک تمدید می‌شود

ساری - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از بازگشایی مراکز تعویض پلاک استان پس از تعطیلی حدود یک‌ ماهه از امروز خبر داد و گفت: اعتبار وکالت‌نامه‌های منقضی نیز به تعداد روزهای تعطیلی مراکز تعویض پلاک اضافه می‌شود.

سرهنگ نصراله بیگلری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر این که ارائه خدمات در ۱۵ مرکز تعویض پلاک استان اینترنتی است، توضیح داد: متقاضیان تعویض پلاک خودرو با مراجعه به سایت راهور ۱۲۰ و سامانه نوبت‌دهی اینترنتی، زمان مورد نظر برای حضور خود را انتخاب کرده و در زمان رزرو شده به تنهایی به مراکز مراجعه کنند.

وی بر لزوم حضور به موقع طبق زمانبندی و رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز تعویض پلاک تاکید کرد و افزود: طبق هماهنگی های صورت گرفته ارائه خدمات در تعویض پلاک با یک ساعت افزایش تا ساعت ۱۵ ارائه می شود.

رئیس پلیس راهور مازندران تصریح کرد: این تصمیم با توجه به افزایش انتشار مجدد ویروس منحوس کرونا و حجم مراجعان به مراکز تعویض پلاک با هدف جلوگیری از انتقال و شیوع ویروس کرونا اتخاذ شده است.

طبق آمار رسمی راهور، در مازندران ۱۲ مرکز تعویض پلاک وجود دارد که روزانه به طور میانگین ۹۰۰ تا یکهزار دستگاه موتورسیکلت یا خودروهای سبک و سنگین را تعویض پلاک می کنند.

همچنین ۱۰۶ آموزشگاه رانندگی پایه یکم، دوم و سوم در مازندران فعال است.

آخرین آمارهای اعلام شده توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل نشان می‌دهد که تعداد بستری‌شدگان کرونایی در مراکز درمانی این استان تا روز دیروز جمعه به سه هزار و ۳۶ نفر رسیده است که ۹۱۸ نفر از این تعداد در مراکز درمانی شهرستان بابل بستری هستند و دو هزار و ۱۱۸ نفر دیگر نیز در ۲۱ شهرستان دیگر و مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران تحت درمان قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha