‌تعمیق ارزش‌های انقلاب هدف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

کرمان - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه تعمیق ارزش‌های انقلاب، یکی از نقش‌های این شورا است گفت: هدف این شورا در برگزاری آیین ها و برنامه‌ها عمق بخشیدن به ارزش‌های انقلاب و نظام است.

به گزارش ایرنا، حسین انجم شعاع روز شنبه جمع رسانه ها ضمن گرامیداشت ۱۲ مراد سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه حضرت امام خمینی در ۱۲ مراد ۵۹ دستور تاسیس شورا را صادر کرد افزود: بهره‌گیری از ظرفیت حضور مردم در صحنه های مختلف نظام، توطئه های دشمن را خنثی و نقشه های شوم آن ها را نقش بر آب می کند.

وی اظهار داشت: زمانی انقلاب به پیروزی رسید و مراسم های انقلابی و مذهبی برگزار شد، عدم وحدت و انسجام در برگزاری این مراسم مشخص و اشکار بود چنانچه گاهی ۲ نهاد یک مراسم را به صورت موازی کاری و بدون هماهنگی برگزار می کردند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) دستور دادند شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که متشکل از دستگاه های اجرایی انقلابی مختلف بود برای برگزاری مراسم ملی و مذهبی تشکیل شود تا دچار موازی کاری و ناهماهنگی نشوند. 

وی گفت: با وجود تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از سال ۵۹ تاکنون برنامه های ملی و مذهبی به خوبی برگزار شده و ما شاهد برگزاری باشکوه این برنامه های بوده ایم.

انجم شعاع بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توانسته در این مدت حضور مردم در حمایت از نظام را در صحنه داشته باشد و این وظیفه را به خوبی انجام دهد و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی سرلوحه کار این شورا است.

وی اظهار داشت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در بسیاری موقعیت های حساس که رسانه های خارجی برای اغتشاش تبلیغ می کنند، توانسته اعلام حضور کند و با حضور مردمی شدن آیین ها، فتنه را خنثی کند که نمونه آن را در ۲۳ تیر ۷۸ یا ۹ دی ۸۸ شاهد بودیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: کشورهای سلطه طلب و استعمارگر حضور گسترده مردم در صحنه های مختلف حمایت از نظام را بر نمی تابند و همواره درصدد ایجاد توطئه در جامعه هستند در حالی که این شورا با استفاده از ظرفیت مردمی توطئه های دشمن را خنثی کرده و نظام با بالندگی همچنان پیش می رود.

وی بیان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از تمام ظرفیت ها برای برگزاری مراسم استفاده می کند  و تمام دستگاه های اجرایی، نهادها و نیروی نظامی و انتظامی همکاری خوبی با این شورا دارند.

انجم شعاع به شیوع کرونا در کشور اشاره کرد و گفت: در شرایط خاص فعلی نمی توان مراسم را با حضور حداکثری مردم برگزار کرد لذا مراسم با شیوه نامه های بهداشتی و به صورت خاص برگزار شده است.

وی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا به شکل راهپیمایی خودرویی و به صورت منسجم و باشکوه در محور هفت باغ برگزار شد و انعکاس خوبی در رسانه ها داشت. 

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بیان کرد: یکی از رسالت های این شورا حمایت از نظام جمهوری اسلامی توسط حضور مردم همیشه در صحنه است لذا تا زمانی بین نظام و مردم فاصله ای نیست خطری نظام را تهدید نمی کند.

وی افزود: مشکلات اقتصادی و معیشتی موجبات ناخرسندی مردم را فراهم کرده و دشمنان از این فرصت برای بهم ریختن نظام بهره می برند لذا شورا در مواقع و مناسبت های مختلف حمایت مردمی نظام را تقویت می کند.

انجم شعاع گفت: به فرموده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، "جمهوری اسلامی حرم است و اگر این حرم آسیب ببیند تمام حرم ها آسیب می بیند" که این حقیقت است و اگر به این نظام آسیب وار  شود تمام مقاومت منطقه آسیب می بیند. 

وی تاکید کرد: ایران توانسته با نفوذی که دارد اهداف نظام اسلامی را در بسیاری از کشورها نهادینه کند و توسعه دهد.

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بیان کرد: رسانه ها باید روحیه تفرقه انگیزی دشمن را تبلیغ کنند و روشنگری کنند دشمن در صدد است در موقعیت حساس کنونی با اعمال فشار مضاعف می خواهد جو جامعه را نا آرام کند تا تحلیف رئیس جمهوری تحت الشعاع قرار گیرد. 

وی همچنین به ۱۷ مراد روز خبرنگار اشاره کرد و گفت: این روز فرصتی برای تجلیل از خبرنگاران است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha