۹ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۹
کد خبرنگار: 1540
کد خبر: 84421387
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

برق ۵۰ واحد صنفی پرمصرف استان سمنان قطع شد

سمنان- ایرنا- فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: برق ۵۰ مورد اصناف پرمصرف استان در قالب طرح شهید عباسپور ، پس از اخطار اولیه، قطع شد.

به گزارش ایرنا، حمید نظری روز شنبه به رسانه ها افزود: رزمایش پایش و رصد مصارف برق ادارات و صنوف در استان سمنان همزمان با سراسر کشور به اجر درآمد.

وی با اشاره به این که دو هفته اخیر حدود ۹۰ اخطار برای اصناف پرمصرف استان سمنان صادر شد خاطرنشان کرد: ۵۰ مورد هم منجر به قطع برق پرمصرف ها شد.

وی با بیان اینکه رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق کشور با همکاری بسیج در استان سمنان نیز به اجرا درآمد گفت: این رزمایش سراسری با محوریت مصارف برق ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکین خانگی و با همکاری سازمان بسیج و بسیجیان این شرکت اجرایی شد.

نظری اضافه کرد: این برنامه سراسری با رمز «یا علی ابن ابیطالب (ع)» از مرکز پایش صنعت برق ایران عملیاتی شد و همزمان گروه های بازرسی و مدیریت مصرف برق به منظور بررسی وضعیت مصرف ساختمان های اداری و سایر مصارف به ادارات و اصناف پرمصرف مراجعه کردند و علاوه بر ارائه توصیه های لازم برای کـاهش مصرف، برق شماری از دستگاه های اجرایی پُرمصرف قطع شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور شرکت توزیع برق استان سمنان تصریح کرد: همزمان با این رزمایش، ۹ گروه شامل ۳۶ نفر، عملیات بازرسی و بازدید میدانی از وضعیت مصرف برق ادارات را اجرا کردند و هفت دستگاه اجرایی پرمصرف که طی روزهای گذشته نیز به اخطارهای ارائه شده توجه نداشتند، برق آنان قطع شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha