۹ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۷
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84421368
۱ نفر

برچسب‌ها

مراکز تعویض پلاک خودروی استان زنجان بازگشایی شدند

زنجان - ایرنا - رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مراکز تعویض پلاک خودرو این استان که به علت اعلام وضعیت قرمز و به منظور پیشگیری از ابتلای مراجعان به کرونا به حالت تعطیل درآمده بود از امروز /شنبه ۹ مرداد ماه جاری/ بازگشایی شدند.

سرهنگ محمود جوزی، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مراکز تعویض پلاک خودرو این استان در شهرستان های زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده از / ۲ مرداد ماه جاری/ به حالت تعطیل درآمده بودند و فقط مرکز شهرستان طارم به مراجعین خدمات ارایه می داد.

وی با بیان اینکه تعطیلی مراکز تعویض پلاک خودرو در استان زنجان برابر با دستورالعمل های ابلاغی صورت گرفته بود، اظهار داشت: باتوجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا کشور، قرار است مراکز تعویض پلاک در شرایط مختلف کرونایی تعطیل نشده و این مراکز با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری، امکان فعالیت حتی در شرایط قرمز را نیز داشته باشند.

جوزی، تصریح کرد: کسانی که نسبت به دریافت نوبت تعویض پلاک اقدام کرده اند می توانند بر اساس زمان تعیین شده به مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری، مراجعه و خدمات مورد نیاز را اخذ کنند.

وی تصریح کرد: خریدارانی که وکالت نامه آنان در زمان تعطیلی این مراکز به خاطر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، دارای اعتبار بود در این صورت زمان آن به منظور دریافت خدمات وکالتی به مدت روزهای تعطیل به صورت اتوماتیک تمدید شده و می‌ توانند بدون نیاز به اخذ وکالت نامه جدید مراجعه کنند.

رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان با بیان اینکه استفاده از ماسک و همچنین نیاوردن همراه به منظور جلوگیری از ازدحام در مراکز تعویض پلاک خودرو زنجان، الزامی است، گفت: اگر مراجعان به این مراکز ماسک بر صورت خود نداشته و فرد همراه (غیر از خریدار و فروشنده) با خود داشته باشند در این صورت از پذیرش و ورود آنان به محل ارایه خدمات به جد جلوگیری خواهد شد.

جوزی با تاکید براینکه همکاران به منظور تعویض پلاک خودرو تا پایان وقت اداری به مراجعان خدمات ارایه می ‌دهند که لازم است متقاضیان یک ربع مانده به ساعات دریافت خدمات، در محل حضور یابند، تصریح کرد: مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری زنجان به منظور جلوگیری از ازدحام با تمام ظرفیت و توان فعالیت می کنند تا خدمات با سرعت بیشتری ارایه شود.    

در زمان حاضر شهرستان های زنجان، ابهر، خرمدره، خدابنده و طارم، دارای مراکز تعویض پلاک خودرو هستند اما ۲ شهرستان ایجرود و ماهنشان که فاقد مرکز هستند برای دریافت خدمات به شهرستان زنجان مراجعه می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha