روند واکسیناسیون کرونا در استان قزوین شتاب گرفته است

قزوین – ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس کمیته واکسیناسیون استان قزوین گفت: روند واکسیناسیون کرونا در استان قزوین با آغاز تزریق واکسن به گروه شغلی اولویت دوم شامل معلمان، خبرنگاران و رانندگان شتاب خوبی گرفته است.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز شنبه در جلسه فوق العاده کمیته واکسیناسیون ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان قزوین، افزود: بیش از ۵۰ درصد جمعیت فرهنگیان و ۸۰ درصد از خبرنگاران استان طی ۲ روز گذشته واکسن دریافت کرده اند.

وی گفت: تا این لحظه بیش از ۱۸۶ هزار دوز واکسن به جمعیت بالای ۱۸ سال استان تزریق شده است که ۱۵ درصد کل جمعیت استان را شامل می شود.

 حبیبی اضافه کرد: زندانیان استان نیز واکسن کرونا دریافت کرده اند و رانندگان تاکسی و اتوبوسرانی نیز طی امروز و فردا واکسینه می شوند.

معاون استاندار افزود: رانندگان حمل و نقل درون و برون شهری، پلیس راهور، آتش نشانان، استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و حوزه های علمیه، کارکنان پست، مراکز پلاک گذاری خودروها و کارکنان سکوهای بنزین و گاز نیز در اولویت بعدی قرار دارند که طی چند روز آینده دوز اول واکسن را دریافت خواهند کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha