۳۸ مدرسه فوتبال در استان قزوین مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند

قزوین – ایرنا – رییس هیات فوتبال استان قزوین گفت: ۳۸ مدرسه فوتبال در شهرستان‌های قزوین، آبیک، البرز و تاکستان مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند.

حسین باجیوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تاکنون برای ۲۱ مدرسه در شهرستان قزوین، هفت مدرسه در شهرستان آبیک، سه مدرسه در شهرستان تاکستان و هفت مدرسه در شهرستان البرز مجوز فعالیت طبق قوانین و مقررات فدراسیون صادر شده است.

وی اضافه کرد: با استفاده از ظرفیت این مدارس برای استعدادیابی و سنجش توانایی جوانان علاقه مند به فوتبال اقدام می شود که نقش مهمی در رشد و شکوفایی استعدادهای فوتبالی هر منطقه دارد.

این مسوول با اشاره به آغاز استعدادیابی رشته فوتبال در گروه سنی ۱۲ سال در استان قزوین، گفت : این برنامه با توجه به دستور العمل فدراسیون به منظور شناسایی استعدادهای درخشان فوتبال در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: این برنامه برای اولین بار در استان در شهرستان آبیک به اجرا درآمد و ۴۴ بازیکن مستعد ۱۲ سال از هفت مدرسه فوتبال این شهرستان در ورزشگاه تختی، هنرهای خود را در معرض نمایش استعدادیابان قرار دادند.

باجیوند گفت: این طرح همچنین در ورزشگاه ۱۵ خرداد شهرستان تاکستان اجرا شد و ۶۰ بازیکن مستعد ۱۲ سال از مدارس فوتبال این شهرستان مورد استعدادیابی قرار گرفتند.

این مسوول افزود: روند استعدادیابی با استفاده از ظرفیت مدارس فوتبال در سایر شهرستان‌های استان نیز ادامه خواهد یافت و نمایندگانی از شهرستان و کمیته جوانان استان در این طرح مشارکت خواهند داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha