تشکیل دولت قوی نیازمند وزرا و کارگزارانی توانمند است

قزوین -ایرنا- نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل دولت قوی، نیازمند وزرا و کارگزارانی توانمند است که قطعا مورد توجه رییس جمهور منتخب مردم قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایرنا، لطف الله سیاهکلی مرادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:به اعتقاد من، رئیس جمهور منتخب، فردی عمل گرا و دارای روحیه تلاش و کوشش است و با رفع تبعیض و انتخاب وزرا و کارگزاران قوی دولتی قوی تشکیل خواهد داد.
سیاهکلی مرادی افزود: توقع داریم وزیرانی کاردان و جهادی برای دولت معرفی شوند چون در صورت معرفی وزرای ضعیف قطعا اعتبارنامه آنها تصویب نخواهد شد.
وی اظهار داشت: مجلس وظیفه دارد به رئیس جمهور کمک کند و شکی نیست اگر دولت ضعیفی تشکیل شود بخشی از مسئولیت آن بر روی دوش مجلس است بنابراین تلاش می کنیم وزیران قوی تایید شوند و به دولت هم توصیه می کنیم افراد ضعیف را به مجلس معرفی نکند.
سیاهکلی مرادی با بیان اینکه مجلس امروز انقلابی، جهادی و حزب الهی است، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری دولت جدید و مجلس انقلابی هرچه زودتر ضعف در حوزه اقتصاد و معیشت مردم مرتفع شود.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: باید با اقدامات مناسب دولت و مجلس به سوی دولتی قوی پیش برویم که پاسخگوی نیازهای مردم باشد و رضایتمندی مردم را افزایش دهد و سرمایه اعتماد عمومی را به نظام تقویت کند.
وی ادامه داد: آمادگی داریم نظرات و پیشنهادهای سازنده مردم را به دولت انتقال دهیم و تمامی ظرفیت ها را برای تشکیل دولت قوی به کار بگیریم.
سیاهکلی مرادی بیان کرد: پای کار هستیم تا نقص ها را برطرف کنیم و دولت آینده جمهوری اسلامی به عنوان الگویی شایسته به کشورهای منطقه معرفی شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha