پایان کار تیم ملی بسکتبال در المپیک با شکست مقابل فرانسه

توکیو- ایرنا- تیم ملی بسکتبال کشورمان در آخرین دیدار خود در بازی‌های المپیک به مصاف فرانسه رفت و نتیجه را به این تیم واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، تیم های ملی بسکتبال ایران و فرانسه از ساعت ۵:۳۰ صبح روز شنبه و در چارچوب آخرین دیدار مرحله گروهی مسابقات المپیک در سالن سایتاما سوپر آرنا به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان تیم فرانسه موفق شد تیم ایران را با نتیجه ۷۹ بر ۶۲ شکست دهد.

 فرانسوی‌ها در کوارترهای اول، دوم و چهارم پیروز شدند و نتیجه کوارتر سوم را به ایران واگذار کردند.

تیم ملی بسکتبال ایران با ترکیب محمد جمشیدی، صمد نیکخواه بهرامی، حامد حدادی، ارسلان کاظمی و بهنام یخچالی رقابت امروز برابر فرانسه را آغاز کرد.

ایوان فورنیه، رودی گوبرت، نیکولاس باتوم، یابوسله و ناندو دوکواو که بازیکنانی بودند که در ترکیب اولیه فرانسه قرار داشتند.

نتایج کوارترهای مختلف این دیدار به شرح زیر است: 

کوارتر اول: ایران ۱۷ - ۲۲ فرانسه

کوارتر دوم: ایران ۱۰ - ۲۴ فرانسه

کوارتر سوم: ایران ۲۰ - ۱۶ فرانسه

کوارتر چهارم: ایران ۱۵ - ۱۷ فرانسه

پایان کار تیم ملی بسکتبال در المپیک با شکست مقابل فرانسه


این برای دومین بار بود که تیم ملی بسکتبال کشورمان مقابل فرانسه قرار می‌گرفت، اولین تقابل دو تیم در جام جهانی ٢٠١٤ اسپانیا انجام شد که طی آن ملی‌پوشان کشورمان متحمل شکست شدند.

بلندقامتان ایران در بازی نخست خود نیز مقابل جمهوری چک با نتیجه ۸۴ بر ۷۸ از این تیم شکست خوردند و دومین دیدارشان نیز نتیجه را ۱۲۰ بر ۶۶ به آمریکا واگذار کردند. پرونده تیم ایران با این شکست در المپیک توکیو بسته شد. 

بدین ترتیب ملی‌پوشان کشورمان بدون برد و با ٣ امتیاز در رده آخر گروه اول مسابقات بسکتبال المپیک قرار گرفت و از صعود به مرحله دوم بازماند.

فرانسوی ها هم با پیروزی در دیدار امروز صدرنشینی خود را تثبیت کردند.

پایان کار تیم ملی بسکتبال در المپیک با شکست مقابل فرانسه

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha