رفیعی: امیدوارم سپاهانی‌ها را در فصل آینده خوشحال کنیم

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم طرفداران این تلاش ما را قبول کنند و همچنین امیدوارم در فصل آینده بتوانیم سپاهانی ها را خوشحال کنیم.

به گزارش ایرنا، «سروش رفیعی» پس از پایان لیگ و کسب مقام نایب قهرمانی سپاهان اظهار داشت: لیگ بسیار خوبی بود. ما در کورس قهرمانی بودیم و تا آخرین روز شانس داشتیم. پرسپولیس هم با ۶۷ امتیاز قهرمان شد و این نشان می دهد لیگ خوبی داشتیم. 

وی ادامه داد: به پرسپولیس، هواداران، بازیکنان، کادر فنی و دوستان خوبم تبریک و خدا قوت می‌گویم. از اصحاب رسانه نیز تشکر می کنم که به تیم ها کمک کردند. امیدوارم لیگ در سال آینده بهتر و با کیفیت تر برگزار شود.

رفیعی در مورد اتمام قراردادش با سپاهان تصریح کرد: در حال حاضر با سپاهان قرارداد ندارم. شرایط در این چند روز بسیار حساس بود و باید بعد از چند روز استراحت، تصمیم بگیرم. فصل نقل و انتقالات شروع می شود و شایعه ها زیاد است. تا به امروز با کسی در این خصوص صحبت نکردم اما تا چند روز آینده تکلیفم مشخص خواهد شد.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در مورد ماندن ذوب‌آهن در لیگ گفت: این باشگاه ریشه‌دار است و بسیار خوشحالم که آنها توانستند در لیگ بمانند. امیدوارم سایپا و ماشین سازی نیز به زودی به لیگ برگردند. به همشهری های خودم در شیراز نیز تبریک می گویم که با فجر به لیگ برگشتند.

وی در پایان اظهار داشت: به کارکنان و کارمندان فولادمبارکه و کادر فنی خودمان نیز تبریک می‌گویم. با محرم نویدکیا فصل بسیار خوبی داشتیم. امیدوارم طرفداران این تلاش ما را قبول کنند. امیدوارم در فصل آینده بتوانیم سپاهانی ها را خوشحال کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha