صدری: حامی مالی استقلال به ما کمک کرده است

تهران - ایرنا - رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: چه اشکالی دارد این موضوع که حامی مالی استقلال به ما کمک کرده را پنهان نکنیم؟

به گزارش ایرنا، «مجید صدری» پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: این قهرمانی تقدیم به همه هواداران. همانطور که از اول فصل قول قهرمانی داده بودیم، به آن عمل کردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا حامی مالی استقلال به پرسپولیس کمک هشت میلیاردی داشته یا خیر گفت: چه اشکالی دارد؟ چرا این موضوع را تایید نکنیم؟

صدری در پاسخ به این پرسش که تا به حالا چه میزان پول برای باشگاه پرسپولیس قرض کرده، اظهار داشت: در حال حاضر حضور ذهن ندارم. 

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره برنامه باشگاه برای تمدید قرارداد با بازیکنان تصریح کرد: به هر شکل که شده در خدمت بازیکنان هستیم و امیدوارم بتوانیم در فصل آینده نیز کنار یکدیگر باشیم و قهرمانی دیگری را رقم بزنیم. 

وی در خصوص مطالبات پرسپولیس از کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: هر روز این موضوع را پیگیری می کنیم و از طرق مختلفی همچون وزارت امور خارجه و ورزارت ورزش پیگیر هستیم. 

صدری در خصوص احتمل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت قرارداد گابریل کالدرون بیان کرد: در پرونده های دیگر نیز قول داده بودیم که این اتفاق رخ نخواهد داد که به قولمان عمل کردیم. در مورد این موضوع هم این قول را می دهیم که مشکلی به وجود نخواهد آمد. 

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد شایعه کمک مالی «محمد جواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات به این باشگاه گفت: خیلی خوب است که این موضوع را بررسی کنید. خدا را شکر خود او پاسخ می دهد. درست است او یک هوادار است اما او تا کنون به عنوان یک وزیر، رنگی عمل نکرده است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha