نورافکن: در سپاهان می‌مانم؛ همه ایران تایید کردند تیم خوبی هستیم

تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه در جمع طلایی‌پوشان دیار زاینده رود می‌ماند، گفت: همه مردم ایران تایید کردند تیم خوبی هستیم و تلاش زیادی کردیم.

به گزارش ایرنا، «امید نورافکن» جمعه شب پس از نایب قهرمانی تیمش در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، اظهار داشت: در مسابقات لیگ بازی با تیم‌های پایین جدول تعیین کننده است اما برابر نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی امتیاز از دست دادیم و همین مساله کارمان را خراب کرد.

وی افزود: می خواستیم با اختلاف سه گل استقلال را ببریم که نشد اما بازهم خدا را شکر برنده شدیم. باید همین روند خوب را در فصل آینده هم ادامه بدهیم و پس از دو تا سه هفته استراحت با یک بدنسازی خوب آماده لیگ بعدی شویم.

نورافکن ادامه داد: اول فصل را خوب شروع نکردیم و در لیگ آینده باید از ابتدای فصل عالی باشیم.

وی در مورد رقابت با «وریا غفوری» پس از درگیری با وی در دیدار فصل گذشته، عنوان کرد: نمی‌دانم چه چیزی بگویم و فقط می خواهم خواسته‌های مربی را انجام بدهم. نمی‌توانم اسم این مساله را مشکل بگذارم. سعی می‌کنم احترام‌ها را حفظ کنم اما محکم بازی می‌کنم.

این بازیکن در مورد کسب ۶۵ امتیاز از سوی تیم سپاهان اما نرسیدن به عنوان قهرمانی، توضیح داد: امتیاز زیاد کسب کردیم و فکر می‌کردم با این امتیاز قهرمان شویم و واقعا خیلی تلاش کردیم. اصفهانی‌ها و مردم ایران قبول داشتند سپاهان با قدرت تلاش می‌کند. پرسپولیس با ۲ امتیاز بالاتر قهرمان شد و جای ناراحتی ندارد و باید همین روند خوب را حفظ کنیم. نویدکیا به آینده فکر می‌کند و سال آینده باید فصل پیشرفت ما باشد.

وی در مورد ادامه همکاری با سپاهان، گفت: از شرایط سپاهان راضی هستم و برنامه دو ساله در این تیم دارم. امیدوارم پس از آن پیشنهاد خارجی خوبی داشته باشم. در سپاهان راحتم و دو سال دیگر در این تیم خواهم بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha