سمیعی: توفیق پرسپولیسی بودن از کنعانی‌زادگان صلب شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: هر زمان مذاکراتمان با بازیکنان برای تمدید قرار داد و جذب نفرات جدید به نتیجه برسد، اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا؛ «جعفر سمیعی» جمعه شب پس از قهرمانی تیمش در بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، اظهار داشت: قهرمانی را به هواداران تبریک گفته و امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.

وی افزود: کارمان از فردا شروع می‌شود. کادر فنی قرارداد دارد اما قرارداد چند بازیکن به اتمام رسیده و پس از استراحت چند روزه‌ای که آنها دارند، مذاکرات را به صورت جدی دنبال می کنیم.

سمیعی در خصوص جدایی کنعانی‌زادگان از این تیم و حضور در لیگ ستارگان قطر با خنده جواب داد: توفیق پرسپولیسی بودن دیگر از ایشان صلب شد.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوض وضعیت «شهریار مغانلو» که به صورت قرضی از سانتاکلارا به پرسپولیس آمده بود، گفت: اینها گمانه‌زنی رسانه‌ای است و اجازه بدهید صحبت‌ها به نتیجه برسد و سپس رسانه‌ای خواهیم کرد. با نفرات، صحبت کرده‌ایم و هر زمان به نتیجه برسیم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی در مورد بدهی زیاد باشگاه، گفت: بدهی‌های باشگاه پایدار است و پرونده‌های زیادی وجود دارد که ان‌شالا بتوانیم آنرا درست کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس جمعه شب با برتری دو بر صفر مقابل پیکان برای پنجمین دوره متوالی به مقام قهرمانی لیگ برتر باشگاه‌های ایران رسید.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha