جاوید: آقای گلی من حاصل کار تیمی ملی‌پوشان فوتسال بود

تهران- ایرنا- ملی‌پوش فوتسال کشورمان گفت: در هیچکدام از بازی‌ها شخص اولویت نبود و صرفا کار گروهی اهمیت داشت. ضمن اینکه بازیکنان دیگر ما هم شایسته کسب این عنوان بودند و به نظرم بازیکنان ما می‌توانستند جایزه بهترین بازیکن تورنمنت تایلند را بدست بیاورند.

به گزارش ایرنا و از فدراسیون فوتبال، مهدی جاوید پس از کسب مقام قهرمانی در تورنمنت فوتسال تایلند گفت: امروز فینال مسابقات بود که و در یک بازی کاملا برتر، تایلند را شکست دادیم و عنوان قهرمانی را بدست بیاوریم.

وی ادامه داد: اینکه در بازی فینال کیفیت بهتری نسبت به بازی‌های قبل ارائه کردیم، به خاطر تعداد بازی‌هایی است که در کنار هم انجام دادیم و این اتفاق جای امیدواری دارد.

جاوید با بیان این جمله که جوانان شایستگی خود را ثابت کردند، گفت: از این موضوع خیلی خوشحالیم، چراکه جوانان مفید بودن خودشان برای حضور در جام‌جهانی در کنار بازیکنان باتجربه را در این تورنمنت ثابت کردند و این بهترین فرصت برای آنها بود.

ملی‌پوش ارزشمند کشورمان که عنوان آقای گلی این تورنمنت را بدست آورده است تصریح کرد: درخصوص کسب عنوان آقای گلی به هرحال نتیجه کار تیمی است. در هیچکدام از بازی‌ها شخص اولویت نبود و صرفا کار گروهی اهمیت داشت. ضمن اینکه بازیکنان دیگر ما هم شایسته کسب این عنوان بودند و به نظرم بازیکنان ما می‌توانستند جایزه بهترین بازیکن تورنمنت را بدست بیاورند، اما به بازیکن تیم میزبان اهدا شد.

وی‌ در پایان گفت: از اینکه پیش از جام جهانی این قهرمانی را کسب کردیم تا با روحیه بهتر و پس از انجام چند بازی در لیگ برتر با شرایط بهتری عازم جام جهانی شویم، خوشحالم. امیدوارم از عنوان ارزشمند دور قبل، به بهترین شکل دفاع کنیم.

تیم ملی فوتسال ایران امروز (جمعه) از ساعت ۱۴ در دیدار فینال تورنمنت بین‌المللی تایلند، به مصاف میزبان رفت و در پایان توانست با نتیجه پنج بر یک حریف خود را شکست داده و مقام قهرمانی را بدست آورد.  

تیم ایران خود را برای حضور در جام جهانی فوتسال که شهریورماه در لیتوانی برگزار می‌شود، آماده می‌کند. ایران در جام جهانی با تیم های آرژانتین، آمریکا و صربستان همگروه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha