پدیده صفر-  فولاد صفر؛ تقابل رحمتی و نکونام برنده نداشت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پدیده با تساوی برابر فولاد، در اولین فصل مربیگری مهدی رحمتی فصل را در رتبه نهم به پایان برساند.

به گزارش ایرنا، جمعه شب در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته پایانی لیگ برتر تیم‌های پدیده و فولاد خوزستان در ورزشگاه امام‌رضا (ع) با قضاوت اشکان خورشیدی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

فولاد که شانس چهارم شدن در جدول رده بندی را داشت، در حالی پای به این دیدار گذاشت، که مهدی رحمتی هم دوست نداشت تا در اولین فصل مربیگری خود لیگ را با شکست پشت سر بگذارد.

مصاف مهدی رحمتی و جواد نکونام دو همبازی سابق در تیم ملی و باشگاه استقلال از جمله اتفاقات ویژه این دیدار بود.

با این حال تلاش دو تیم در طول ۹۰ دقیقه برای گلزنی ثمری نداشت تا این دیدار با تساوی بدون کل خاتمه بیابد.

مهدی رحمتی در اولین فصل مربیگری‌اش توانست با پدیده ۳۸ امتیاز کسب کند و فصل را در رتبه نهم به پایان برساند. پدیده در حالی این جایگاه را کسب کرد که در طول فصل مشکلات زیادی را تجربه کرد. فولاد با جواد نکونام هم ۴۴ امتیاز کسب کردند و در لیگ ششم شدند.

ترکیب پدیده:

محمدجواد کیا، علی نعمتی، محمدعرفان معصومی، رحمان جعفری، حسین مهربان، ابوذر صفرزاده، معراج پورتقی، رضا یزدان دوست، یوسف وکیا، محمد احسان حسینی، امیرحسین کریمی

ترکیب فولاد:

احسان مرادیان، صالح حردانی، موسی کولیبالی، فرشاد احمدزاده، آیاندا پاتوسی، محمد آبشک، لوسیانو پریرا، ساسان انصاری، سینا شاه‌عباسی، وحید حیدریه و سید محمد میری

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha