فاصله یک نیمه‌ای پرسپولیس با قهرمانی

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست دیدار مقابل پیکان به برتری دو بر صفر دست یافت تا تنها یک نیمه با پنجمین قهرمانی متوالی فاصله داشته باشد.

به گزارش ایرنا؛ از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه امشب در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، تیم صدرنشین پرسپولیس که فاصله‌ای با قهرمانی ندارد به میهمانی پیکان رفته است.

قضاوت این دیدار که در ورزشگاه شهدای قدس در حال برگزاری است را «موعود بنیادی‌فر» برعهده دارد.

پرسپولیس مطابق انتظار بازی را تهاجمی آغاز کرد و در دقیقه نهم پاس «مهدی ترابی» را «مهدی عبدی» با حضور به موقع در سه قدم به تور دروازه پیکان چسباند تا صدرنشین خیلی زود به خواسته‌اش برسد.

پیکانی‌ها در ادامه برای جبران گل خورده، روش تهاجمی را در دستور کار قرار دادند تا نتیجه را تغییر بدهند.

برتری پرسپولیس ادامه یافت و در دقیقه ۲۱ نوبت به «احمد نوراللهی» رسید تا عملکرد خوب هفته‌های اخیرش را تداوم بخشیده و در بین مدافعان پیکان صاحب توپ شده و به ضربه‌ای آرام دومین گل سرخ‌پوشان را به ارمغان آورد.

در دقیقه ۲۴ ضربه ارسال «امیرحسین رنگرز» پس از برخورد به مدافع پرسپولیس به تیرک دروازه برخورد کرد.

تیم تحت هدایت «یحیی گل‌محمدی»‌ در ادامه به خوبی بازی را کنترل کرد تا نیمه نخست را با برتری دو بر صفر به اتمام برساند.

ترکیب پرسپولیس

حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، فرشاد فرجی، وحید امیری، مهدی شیری، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، شهریار مغانلو و مهدی عبدی

ترکیب پیکان

علیرضا رضایی، امیرحسین رنگرز، نادر محمدی، محمد خدابنده‌لو، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، آرمان قاسمی، محمد امینی‌درویشی، سیدمحمد ستاری، سامان فلاح و اسماعیل بابایی

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha