مشاغل و گروه‌های پرخطر علیه کرونا واکسینه می‌شوند

کرمانشاه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی هفته آتی واکسیناسیون تمام گروه‌های ابلاغی از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، دکتر ابراهیم شکیبا روز جمعه در نشست هماهنگی بررسی روند واکسیناسیون مشاغل پرخطر با حضور نمایندگان سازمان‌های مذکور افزود: کارکنان بانک ها، رانندگان حمل و نقل درون شهری، خبرنگاران، اساتید دانشگاه‌ها و حوزه های علمیه، قضات و پرسنل دادگستری، معلمان و زندانیان و پرسنل زندان ها از جمله گروه‌های موردنظر هستند.

وی اظهار داشت: واکسیناسیون این گروه‌ها با همکاری سازمان های مرتبط و در مکان های موردنظر آنان و توسط نیروهای بهداشتی و با نظارت کامل انجام می گیرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: مکان‌های مشخص شده می بایست یک فضای مناسب و بزرگ و دارای تهویه و امکانات و زیرساخت های لازم از جمله اینترنت، رایانه و یخچال باشد تا در اسرع وقت واکسیناسیون آغاز شود.

به گزارش ایرنا، هم اکنون ۱۱۵ مرکز برای انجام واکسیناسیون کرونا در استان کرمانشاه فعال است.

هم اکنون ۶۲۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند و مجموع جان باختگان استان نیز از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون به هزار و ۹۶۵ نفر  رسیده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha