حسن‌زاده: حضور در المپیک بهترین اتفاق برای بسکتبال ایران بود

تهران- ایرنا- بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان، گفت: بهترین تیم‌های دنیا در المپیک هستند و حضور تیم ایران در المپیک توکیو بهترین اتفاقی بود که رقم خورد.

به گزارش ایرنا و از فدراسیون بسکتبال، «محمد حسن‌زاده» بازیکن تیم ملی کشورمان در خصوص تقابل با تیم‌های جمهوری چک، آمریکا و فرانسه در المپیک توکیو، اظهار داشت: در بازی مقابل چک نمایش قابل قبولی داشتیم و با یک کار گروهی و تیمی توانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم. تیم آمریکا در تمام دنیا بسیار شناخته شده است و ما نمی‌توانستیم هراشتباهی را مقابل آن‌ها انجام دهیم‌ که آن‌ها ما را جریمه نکنند. بازی بسیار سطح بالا و سختی بود.

وی افزود: مقابل فرانسه هم بازی بسیار سختی خواهیم داشت، تمام تیم‌هایی که در المپیک حضور دارند از بهترین‌های دنیا هستند. کار ما خیلی سخت خواهد بود، اما تمام سعی و تمرکز ما در این راستا است که بتوانیم بهترین بازی ممکن را ارائه دهیم.

بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان در پایان اضافه کرد: در المپیک بهترین تیم‌های دنیا حضور پیدا می‌کنند، حضور تیم ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بهترین اتفاقی بود که می‌توانست برای بسکتبال کشورمان رقم بخورد.

تیم ملی بسکتبال کشورمان در دو بازی قبلی هود مقابل جمهوری چک و آمریکا قرار گرفت و نتیجه را در هر دو دیدار واگذار کرد. تیم ایران در آخرین دیدار خود از ساعت ۴:۳۰ روز شنبه مقابل فرانسه قرار خواهد گرفت. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha