امام جمعه همدان: برای رشته‌های ورزشی مدال‌آور سرمایه‌گذاری شود

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان با تاکید بر لزوم سرمایه‌گذاری در رشته‌های مدال‌آور گفت: بسیاری از ورزش ها می تواند در رقابت های کشوری و جهانی مدال آور باشند ولی توجه کمتری به آنها شده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین «حبیب الله شعبانی موثقی» در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان با تبریک به مدال آوران المپیک کشور تاکید کرد: با سرمایه گذاری در این ورزش های مدال آور می توان با کمترین هزینه به راحتی آنها را مدیریت کرد و حائز کسب نشان ورزشی شد.

وی با اشاره به اینکه وضعیت اقتصادی امروز کشور، محصول عملکرد دولت‌های گذشته است عنوان کرد: در این عرصه خطاهای راهبردی رخ داده که باید این موضوع در دولت آینده مورد توجه قرار گیرد تا شاهد تکرار آن نباشیم.

حجت الاسلام و المسلمین شعبانی موثقی با بیان اینکه در روزهای پایانی دولت دوازدهم هستیم ادامه داد: درباره عملکرد دولت قضاوت با مردم است و افکار عمومی درباره وضعیت مسکن، ارز و کالاهای اساسی تصمیم خواهند گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان با اشاره به زحمات و خدماتی که در دولت یازدهم و دوازدهم انجام شده اظهار داشت: این دولت همانطور که مقام معظم رهبری اشاره کردند در بعضی از عرصه ها از جمله صنعت و راه آهن اقدامات چشمگیری انجام داد اما بعضی خطاهای راهبردی اتفاق افتاد که دولت آینده باید مراقبت کند.

وی با تبریک عید سعید غدیرخم خاطرنشان کرد: غیر از مسأله نبوت، صفات و ولایت باطنی است که امام علی(ع) را شایسته جانشینی پیامبر می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان با بیان اینکه در روز مباهله، خداوند علی ابن ابیطالب(ع) را به عنوان جان پیامبر گرامی اسلام معرفی کرد ادامه داد: آنچه در وجود پیامبر (ص) است، در وجود علی ابن ابیطالب هم هست، به طوری که صفات پیامبر در امام علی(ع) است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha