نخستین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونای فرهنگیان هرمزگان آغاز بکار کرد

بندرعباس- ایرنا- نخستین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا فرهنگیان استان هرمزگان در سالن آموزشگاه شهدای صنعت نفت بندرعباس راه اندازی شد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان روز جمعه دراین مراسم گفت: در مرحله نخست چهارهزار و ۴۳۰ نفر از نیروهای رسمی و آزاد شاغل در مدرسه‌های غیردولتی و نیروهای حق التدریس ناحیه یک بندرعباس تحت پوشش واکسیناسیون قرار می گیرند.
ایرج بیت الهی افزود: شروع واکسیناسیون فرهنگیان ناحیه ۲ بندرعباس نیز در هفته پیش روی در مرکز شهید دارا راه اندازی می شود.
وی بیان داشت: همچنین زمان و چگونگی تزریق واکسن  فرهنگیان دیگر شهرستان های هرمزگان نیز در نشست ستاد کرونای هرمزگان در روز شنبه ۹ مردادماه  ۱۴۰۰، تصمیم گیری نهایی می‌شود.
مدیرکل اموزش و پرورش هرمزگان اظهارداشت: جهت جلوگیری از هرگونه تجمع و ایجاد نظم و صیانت از سلامت همکاران فرهنگی افراد، بدون اعلام قبلی به مراکز مراجعه نکنند بلکه براساس نوبت دهی که از قبل اعلام یا از طریق پیامک به آن‌ها ارسال می شود، در محل واکسیناسیون حضور داشته باشند.
بیت الهی یادآورشد: واکسن به صورت روزانه توسط مرکز بهداشت بندرعباس بر اساس نوبت های اعلام شده در اختیار این مرکز  قرار می گیرد و عوامل اجرایی ، خدماتی و واکسیناتورها در این مرکز از نیروهای رسمی آموزش و پرورش بوده و با حمایت فنی مرکز بهداشت بندرعباس در نوبت صبح و عصر به فرهنگیان ارائه خدمات خواهند داد. 
وی اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا ۲۵ مردادماه جاری کارکنان آموزش وپرورش در بیشتر نقاط استان هرمزگان مرحله اول واکسن را دریافت خواهند نمود.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha