بارش باران و ترافیک سنگین در برخی جاده‌های شمالی کشور

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش باران در برخی جاده‌های شمالی کشور، اعلام کرد: در بخش‌هایی از محورهای چالوس، فیروزکوه و هراز ترافیک سنگین وجود دارد.

به گزارش روز جمعه ایرنا،‌ این مرکز در خصوص آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام کرد: در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب، محدوده شهر دماوند ترافیک سنگین و در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده های رینه و آب اسک، ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

بر اساس این گزارش،‌ در آزادراه پردیس – تهران محدوده جاجرودترافیک سنگین، اما تردد در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت روان است.

البته محورهای چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران، محور هراز و آزادراه های تهران – شمال و قزوین - رشت نیز فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

مرکز مدیریت راه‌ها در خصوص اعلام آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز اعلام کرد که در محور فشم- تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک،‌ ترافیک سنگین و در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل مهرشهر و حدفاصل ساسانی تا پل فردیس، ترافیک نیمه سنگین است. 

این مرکز در خصوص آخرین وضعیت جوی  محورهای مواصلاتی، از بارش باران در برخی از محورهای استان های تهران، زنجان، گیلان و مازندران خبر داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha