معیشت مردم بر طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی مقدم تر است

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ساماندهی فضای مجازی لازم است ولی در شرایط کنونی اولویت معیشت و اقتصاد خانواده‌های ایرانی است.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم جمیری روز جمعه در پیامی که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت افزود: به عنوان فردی از امضا کنندگان طرح اولیه، در جلسه علنی اخیر مجلس به بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در چارچوب اصل ۸۵ رای مخالف و منفی دادم.

وی در باره دلیل مخالفت خود با این طرح ادامه داد: طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی به دلیل حساسیتی که دارد به بررسی دقیق‌تر و بارش افکار بیشتری نیاز دارد و این مهم در صحن علنی از سوی عموم نمایندگان ممکن خواهد بود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی آورده است: امید می‌رود هیات رئیسه بنا به ضرورت جامع نگری در این طرح، با ارجاع آن به کمیسیون ویژه‌ای متشکل از متخصصان امر در مجلس، با مشارکت جدی دولت و نخبگان؛ نگرانی‌ها و دغدغه‌های مردم و فعالان این حوزه را بر طرف کند تا آسیبی به مردم، بویژه به لحاظ معیشتی در این شرایط دشوار اقتصادی وارد نشود.

طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» که با عنوان «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی» در میان مردم شناخته می‌شود، به یکی از مهم‌ترین موضوع‌ها در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha